10-meetrine mast otsingul

Tere,

Otsin masti, midagi sellist:

https://www.amazon.co.uk/Telescopic-Photography-Digital-Cameras-cameras/dp/B074X4X2YK/ref=sr_1_20?keywords=camera+mast&qid=1583091883&s=electronics&sr=1-20

Oskab keegi midagi soovitada?

(Sulev kirjutab): 14 m kalapüügiritv on umbes poole soodsam, kui sealt otsast 4 m peenemat osa ära võtta ja kaamera kinnitus asemele panna, oleks stabiilsuse poolest enamvähem samavääre asi poole hinnaga käes:
http://www.allfishingbuy.com/Fishing-Pole-14-18.htm#site3

Saadaval on ka üle 20 m pikkusi ritvu, kuid nende hinnad on juba pea poole kallimad kui sinu lingitud kaameravarre hind:
http://www.allfishingbuy.com/Fishing-Pole-14-18.htm#site8

(- kirjutab): Osta droon

Ma parem ei läheks jalkaväljakule rahva sekka drooniga lolli mängima. Droonide olukord on muutumas Soomes. Paistab, et vanad suured ( üle 250 g ) droonid kuulutatakse seadusevastakseks, mingil hetkel. Igal juhul pole hetkel kasulik investeerida drooni. Tuttav ostis ja kirub hetke olukorda. Suve l6puks peaks selguma.

Masti otsa saaks oluliselt suurema sensori ja objektiivi, ja miksei gimbaligi, kui hea lahendus.

(Sulev kirjutab): Ega nad sind vist 10 m kaikaga ka hea meelega jalgpallipubliku sekka luba.

Nägin ühte spordihallis. Pold midagi t6sist toimumas, said kindlasti hea video harjutusest.

(AV kirjutab): Oleks minul miskit taolist vaja, vist viiesaja naelast asja ostma ei tormaks, pigem vaataks lepavõsa poole:) Või ehitustarvetepoodi. Aga mina ka pildistan pigem paigus kus mu omaloomingut välja naerjaid eriti pole.

(aivar kirjutab): H. P. kirjutas:

Nägin ühte spordihallis. Pold midagi t6sist toimumas, said
kindlasti hea video harjutusest.

Selle pika kaikaga ka ei tohi rahva hulgas patseerida.Turvamehed lihtsalt ei jõua igale poole.

Mul oli 7m mast jalgadega. Kannab ära mingi gopro või sarnase mikroskoopilise asja. Mõni kuu tagasi lõpuks läks prügimäele.

canon 5d IV tõmbab samba kõveraks ja tudisevaks. Kuskil poole peal, ca 3,5-4m on veel kasutatav, kui ainult alumised sektsioonid välja tõmmatud. 10m vibu mingile seebikale ehk sobib kesksuve päikeses.

10-20m päris kaameraga töö jaoks on tõsised mastid, hoopis teistmoodi ja teise kaaluga, lausa omaette järelkäru, mitte õngeritv.

See hullumaja muutub kogu maailmas reguleeritavaks, mitte ainult Soomes.
Töö jaoks tekivad litsenseeritud variandid. Aga praegune rahvadroonide soft läheb lukustuvaks kindlasti, st praegune nali lõpeb. Kõik tegelevad regulatsioonidega, aga eks ta peale vahu langemist mingile mõistlikule tasemele maandub.

Ma olen 5m valgusti statiiviga teinud 4m pealt, samad mured, mida raskem kaamera, seda rohkem tõmbleb, ja torusi ei tohi lõpuni välja tõmmata, muutub kohe vibuks.

35mm.ee müüb erinevaid lihtsaid variante suht soodsalt, võid rääkida nendega ja proovida.
Ma ostsin matemaatika ja meetrite järgi ära ega proovinudki enne. Oleksin ilmselt peaaegu poole madalama kanti võtnud, kui proovinud. Lühematel on rohkem püsimist, kokkupandult veidi vähem pikkust ja see mahub väiksesse autosse paremini ära.

aivar kirjutas:

Selle pika kaikaga ka ei tohi rahva hulgas
patseerida.Turvamehed lihtsalt ei jõua igale poole.

Haha, hämmastav dramaatika? Ei sellega jalutata mittekuhugile. Seisab väljaku ääres ja saab hea ülevaata linnulennult. Annab head tagasiside enesekriitikav6melisele.

Ma saan aru, et 10 m stabiilsuse jaoks on vaja 13 m masti. 7 m stabiilsuse jaoks 10 m k6rgusega. Jne.

(Mihk kirjutab): Vanad kroonu teleskoopmastid fikseeriti ülalt ja keskelt trossidega, et ülalt ei tudiseks ja mast keskelt läbi ei painduks. Päris kõrgele ulatusid teised. Aga paigaldamiseks oli vaja väikest meeskonda ja torumaterjali ning trosse väikese järelkäru jagu.

(Sulev kirjutab): Oleneb ju sellest, mis sa sinna üles riputada tahad. Mina olen pikka õngeritva kasutanud seikluskaamera või mikrofoni üles upitamiseks. Toimis küll.