A3-e väljalase

Nimelt tuli üks tellimus ühele pildile, kuna suht kogenematu nii suurte väljatrükkide juures, siis paluksin abi. Tegemist on tavalise Superia 200 peale tehtud fotoga, mida ma kardan, sest äkki jääb liigselt täpiliseks. Üks kord sai Fotomaxis proovitud, tookord mustvalge, kätte saades oli aga rohekas toon juures. Tahaks küsida, kus teie nii suuri asju välja lasete, ja kus raamida lasete.

([email protected] kirjutab): Olen lasknud Maksifotos teha ja väga rahule jäänud, käsitsi retusheeriti ka filmil olnud tolmukübemete jäljed välja. Filmaris olen kahest korrast kaks korda pange pannud, seal ei vaadatud üldse, mida tehti, raha võeti vastu küll, rohkem pole nendega katsetanud. Muide, seal Pärnu mnt. Maksi lähedal, vist Alevi tänava nurgal, on ka raamimistöökoda.

Hah, ma elan nii lähedal mõlemale asjale, jalutuskäik 5 minutit. Võib ka proovida.

maksifotos on frontier, mille maks formaat on 25x38cm, mitte A3.
30x45, e ümaralt A3, teevad agfa masinad. fotomeister, vekfoto jne

([email protected] kirjutab): Mõõdulinti pole käepärast, mõõtsin Eesti Ekspressiga üle - pikem külg praktiliselt sama, teine külg jääb mõne cm-ga alla. Pakutavaid mõõte tõesti täpselt ei mäleta, aga ehk leiduvad need koduleheküljel.

Digifotos (Paldiski mnt) on Epsoni fotoprinter. Filmi skännivad küll
Frontieril (25x38), aga A3 tuli printerist väga hea kvaliteediga. Mul oli aluseks
küll Fuji Reala. Superia 200 puhul pead kindlasti arvestama, et tuleb mingil määral teraline. Printeri fotopaber on ise õhuke, seega kindlasti kohe raamida.
Seda teevad nad ka.

Aarne

Hell oo,

siiani ainult olen mina ainult Morgani A3-tööga rahule jäänud.

BRM

(Mutionu kirjutab): morgani A-3 on tõesti korralik,soovitan kõigile.Panevad raami ka ,kui hästi paluda.

(rootsi-itsitaja kirjutab): Morganiga Estonia pst.-l on hea kogemus ja samuti negafilmiga

Pärnus Pilter teeb max. 1.1x1.6m (mälu järgi mõõdud). Realaga ja slaidiga väga head tulemused.