Aeglane Surm

Fotokala foorum kolis. Üks, ajale jalgu jäänud portaalimootor asendus teisega. Üritati paremat kuid välja kukkus nii nagu alati.

Foorumis on Vaikus. Haudvaikus.

Tehnoloogiliste reliktide müügiosakonnas on samuti Vaikus. Haudvaikus.

Sellegipoolest Head Jätkuvat!

Vana Fotokala ei olnud aegunud.Seal kõik toimis.Ka disain oli OK.
Mõned aastad tagasi uuendati Eestifoto.ee foorumi.Peale seda on sinna tehtud 0 postitust.Lõpuks foorum eemaldati portaalist.

Foorumi ülesehitus on okei, kuigi vana disain töötas ka hästi, küll aga võiks näidata uusi foorumipostitusi eraldi reas müügiteemadest, vähemalt ei kaoks vähesed foorumipostitused sellesse müügikuulutuste tulva ära.

Ma pole vana kasutaja (aasta ehk), aga minu jaoks on FotoKala foorum alati üliimelikuna tundunud.
Foorumid võiks olla välimuselt sarnased nagu Hinnavaatlus foorum, hea ülevaatega kõigest.
FotoKalas pean alati hetkeks mõtlema, kuhu vajutama pean.
Lisaks see tume kujundus ei sobi kõigile.
Tundub, et Facebook on kõik fotohuvilised endale tõmmanud. Siin foorumis on tõesti haudvaikus va ost-müük.

Kuulutuste osa ju päris elav kuulutuste arvu poolest (nagu ta oli ka Rada7 foorumis). 11 kuulutust viimase 24h sees.

Fotohuvilised pigem isegi Instagramis, kuigi ei teagi, mis see “fotohuvi” tänapäeval üldse on :slight_smile: Igaüks pildistab, avaldab jne igal võimalikul otstarbel (tootefotot, portreed, loodust, maastikku jne). Pole isegi mingit huvi vaja. Võimalik, et seda oleks vaja kannu taga arutada hoopis, kui pubid avatakse :thinking:

ps. Tuletan meelde, et vanasti oli Fotokala IRC olemas. Slacki jaoks vist loba ei jätkuks.

Ka ost-müük osas on tekkinud arvestatav müügi-tühjendus.

Enamus pakkumisest on kas üle-üle-eelmise-põlvkonna poolekaadrilise sensoriga tehnoloogiareliktid või siis mingi koti-fotoärika “olen-ikka-veel-elus” piuks.

Ka sellessamas pakkumiste tulvas on tekkinud arvestatav vaikus ehk nutuföönist s***ma tehnika müüjad on aru saanud et ega ikka ei lähe küll ning nutuföönist pildikõlbulisemat kola – on byydeföölt väga vähe – ning iga nutufööni põlvkonnaga järjest vähemaks jääb…