(aivar): Nikon D780

(aivar kirjutab): AV kirjutas:

läbi, et niikui Nikoni Z- idel, ei tule ka sel 780-l akutalla
kontakte? Mis näiteks minule on argument mitte osta- mitte et
ka muidu ma ostaks. Pole mulle.

Fotodel mingi D780 tald on pildile jäänud.
See mingi väline salvetaja ehk?

(aivar kirjutab): Videorezhiimis on AF olemas ainult Nikoni Z seeria kaameratel.

Tähendab 780 sai Z-i sensori. Milleks osta N kui kõigil S sensor sees.

(AV kirjutab): Milleks osta S kui ka N-i ostes saab S-i sensori?:slight_smile:

(marek kirjutab): s muidugi. täiskaadrile väga hea hinnaga klaasid ja järelturg uputab neist :wink:

(Martin kirjutab): Peaaegu 100% kasutab hetkel F bajonetiga läätsi ja ülejäänud mikroskoopiline osa Z läätsi. F kere on elu surma küsimus Nikonile, see peab säilima veel aastaid. Ma olen kindel, et see ei jää viimaseks uuenduseks. Sama ka Canoni puhul.

(aivar kirjutab): Martin kirjutas:

Peaaegu 100% kasutab hetkel F bajonetiga läätsi ja
ülejäänud mikroskoopiline osa Z läätsi. F kere on elu
surma küsimus Nikonile, see peab säilima veel aastaid. Ma
olen kindel, et see ei jää viimaseks uuenduseks. Sama ka
Canoni puhul.

Ei ole uue Nikon Z seeria vastu aga enne tehku kaamera mis on ka kaamera.Kui pildistamise rezhiimis on AF ikka kehva siis miks ma pean seda 2000 eurot välja käima?

(AV kirjutab): Ega peagi ju. Ei pea ma isegi seniseid zett-e ostmisväärseks.Aga mööda bloge ja vloge kolades leiab mõnedki pildistamisest elatuvad tüübid kes zettidega pildistavad ka pikkade torudega ega kobise. Küll ehk ajapikku tuleb miskit paremat ka, ei pea ju kõik kohe soni paati hüppama.

(aivar kirjutab): Nikon D780 põhja all puuduvad kontaktid.Aku talda D780´le ei tule.
No miks ometi?

D6-l ka ei ole, ära osta.

(AV kirjutab): Ei saa aru miks nikon äkki on pähe võtnd et verikaalpilti pole vaja teha? Mina olen paksu talla usku ja kui seda külge ehitatud pole, on peale kere ostu järgmine ost kohemaid tald. Mistap pole seniste Z-te poole isegi vaadanud, olgu kui head muidu.

(Martin kirjutab): Absoluutselt nõus. Akutalla(vertikaalkäepideme) võimalus peab olema kohustuslik .

AV kirjutas:

Ei saa aru miks nikon äkki on pähe võtnd et verikaalpilti
pole vaja teha?

Tahavad D6-te müüa.

(pandres kirjutab): Äkki nad vaatavad reaalselt (originaal)taldade müüginumbreid?

Usun, et tallaga suure kobakaga ja ilma on täiesti eri tüüpi tööde tegijad. Müügiosakonnad tootjatel on selle vist läbi hammustanud :slight_smile:

Vertikaalpilt on ülemise otsa tegijate, trükitud kaanepildi ja ülelehe-pildi jahtijad. Ülejäänud kamp, kellel vahel vaja kaamerat püsti keerata, ei viitsi pidevalt kilosid kaasas tassida selleks, vaid vahel keeravad kaamerat. Enamus toodet läheb juba veebi klikipüüdjaks horisontaalselt. Koolilõpu-jmt-portreed ehk ka, aga nemad saavad üldse veidi odavama ja järgmise rea kaameratega oma töö tehtud.

Turu segmenteerimine jõuga. Kel vaja pidevalt vertikaali, see ostku D6. Need tegijad on ka enamus palgatöölised ja suurele firmale mõni tuhat mitme aasta järel on vea piires rehkendus.

Kuidas seda nüüd kutsuda? Omatuste “inflatsioon” v6i “deflatsioon”. Sellise m6ttelaadi järgi kaovad järgest rohkem vajalike featureid ära ja pannakse tilulilusid juurde.

Sarkastiline prognoos. Kuidas oleks Canon 5D mark10, hibd 4500 " ainult rohelise ruuduga. ", ekstra heliefektidega ja instagram filtritega, suletud aku ja muutmatu püsimäluga? Sest k6ik muu on providele?

Paraku, just nii see “areneb”, kuni praegune kapitalismi primitiiv kestab.
Arendajad on kõik sama asja peal, koguda segmenteeritud idiootidelt rohkem vabalt juurde toodetud tühiraha ja nimetavad valeraha tootmisest tingitud numbrite suurenemist majanduse tõusuks.

Kas kogu su prognoos pole juba i-pod aju nuti-asendajates olemas? Ja eliit-massid armastavad seda elitaarse hinna eest? koos iga hetke vererõhu-pulsisageduse-asukoha saatmisega peremehe serverisse :slight_smile:
Järgmise astmena siis otsustatakse su eest ka telefonipildi vajalik kadreerimine, avad-ajad-iso niikuinii. Kõrvaldatakse mittevajalik jne.

Ära jää koerte mainstreamist kõrvale! need praagitakse lääne-demkraatliku kogukonna ahju. Kes vale asja kaadrisse jätab, on terroristlike kalifaatide käsilane.

Aga mulle kohutavalt meeldib lugeda su postitusi, nagu kohtumine noorusega (Hesari) , et sulghäälikute välted kirjutad mõjutatult soome keelest

(aivar kirjutab): Martin kirjutas:

Absoluutselt nõus. Akutalla(vertikaalkäepideme) võimalus
peab olema kohustuslik .

Kõik ostsid mitteoriginaal taldasid.Ju lõpuks Nikonil viskas kopa ette.Et ei teegi talda üldse
Ma ei kujuta ette mida teevad need fotograafid kes kasutavad raskeid 300mm,400mm,500mm,800mm telesid.Eks nende viha saab suur olema.
Kui sul kaamera ees on 50mm siis loomulikult mingit talda vaja ei lähe.

(AV kirjutab): Klotsi mida keel tallaks nimetama ei paindu nikon oma z-idele ju isegi teeb. Nojah, ostad selle ja liimidki distantspäästiku külge:)
Kuna seda akusahtlit vaevalt keegi tarbib siis 780-le vaevalt isegi sellist pakkuma hakatakse. Vääna aga käsi ja katsu kuda püstkaadri tehtud saad. Oma mure.

Võib olla hiinlased teevad akutalla, millel vertikaalpiltide tegemiseks on juhe akutalla ja kaamera vahel. 3*** ja 5*** seeriale teevad.
Mul kogemust pole. Juhe tundub segavana aga võib olla ajab asja ära.