(aivar): Nikon D780

(Mihk kirjutab): No miks oodata väikselt mudelivärskenduselt midagi nii revolutsioonilist, et too hübriididele suisa hingekella lööks ? Unistada ja uskuda võib alati, aga reaalsus on midagi muud. Eks millalgi veebruaris avaldatakse 2019 müüginumbrid, siis on värskem üldpilt olemas.

(AV kirjutab): Mind on ikka hämmastanud mudelite nummerdamise veider loogika. Kui D750 pisiasjades parandatud uuendus on äkki 780? Mille ime pärast mitte näiteks 760? A muidu- kas kuskilt nagu käis läbi, et niikui Nikoni Z- idel, ei tule ka sel 780-l akutalla kontakte? Mis näiteks minule on argument mitte osta- mitte et ka muidu ma ostaks. Pole mulle.

Unustasid jälle, et videorežiimis ei kasutata optilist pildiotsijat, täielik raiskamine.
Kas N oligi viimane, kellel autofookusega muret oli?

(aivar kirjutab): AV kirjutas:

läbi, et niikui Nikoni Z- idel, ei tule ka sel 780-l akutalla
kontakte? Mis näiteks minule on argument mitte osta- mitte et
ka muidu ma ostaks. Pole mulle.

Fotodel mingi D780 tald on pildile jäänud.
See mingi väline salvetaja ehk?

(aivar kirjutab): Videorezhiimis on AF olemas ainult Nikoni Z seeria kaameratel.

Tähendab 780 sai Z-i sensori. Milleks osta N kui kõigil S sensor sees.

(AV kirjutab): Milleks osta S kui ka N-i ostes saab S-i sensori?:slight_smile:

(marek kirjutab): s muidugi. täiskaadrile väga hea hinnaga klaasid ja järelturg uputab neist :wink:

(Martin kirjutab): Peaaegu 100% kasutab hetkel F bajonetiga läätsi ja ülejäänud mikroskoopiline osa Z läätsi. F kere on elu surma küsimus Nikonile, see peab säilima veel aastaid. Ma olen kindel, et see ei jää viimaseks uuenduseks. Sama ka Canoni puhul.

(aivar kirjutab): Martin kirjutas:

Peaaegu 100% kasutab hetkel F bajonetiga läätsi ja
ülejäänud mikroskoopiline osa Z läätsi. F kere on elu
surma küsimus Nikonile, see peab säilima veel aastaid. Ma
olen kindel, et see ei jää viimaseks uuenduseks. Sama ka
Canoni puhul.

Ei ole uue Nikon Z seeria vastu aga enne tehku kaamera mis on ka kaamera.Kui pildistamise rezhiimis on AF ikka kehva siis miks ma pean seda 2000 eurot välja käima?

(AV kirjutab): Ega peagi ju. Ei pea ma isegi seniseid zett-e ostmisväärseks.Aga mööda bloge ja vloge kolades leiab mõnedki pildistamisest elatuvad tüübid kes zettidega pildistavad ka pikkade torudega ega kobise. Küll ehk ajapikku tuleb miskit paremat ka, ei pea ju kõik kohe soni paati hüppama.

(aivar kirjutab): Nikon D780 põhja all puuduvad kontaktid.Aku talda D780´le ei tule.
No miks ometi?

D6-l ka ei ole, ära osta.

(AV kirjutab): Ei saa aru miks nikon äkki on pähe võtnd et verikaalpilti pole vaja teha? Mina olen paksu talla usku ja kui seda külge ehitatud pole, on peale kere ostu järgmine ost kohemaid tald. Mistap pole seniste Z-te poole isegi vaadanud, olgu kui head muidu.

(Martin kirjutab): Absoluutselt nõus. Akutalla(vertikaalkäepideme) võimalus peab olema kohustuslik .

AV kirjutas:

Ei saa aru miks nikon äkki on pähe võtnd et verikaalpilti
pole vaja teha?

Tahavad D6-te müüa.

(pandres kirjutab): Äkki nad vaatavad reaalselt (originaal)taldade müüginumbreid?

Usun, et tallaga suure kobakaga ja ilma on täiesti eri tüüpi tööde tegijad. Müügiosakonnad tootjatel on selle vist läbi hammustanud :slight_smile:

Vertikaalpilt on ülemise otsa tegijate, trükitud kaanepildi ja ülelehe-pildi jahtijad. Ülejäänud kamp, kellel vahel vaja kaamerat püsti keerata, ei viitsi pidevalt kilosid kaasas tassida selleks, vaid vahel keeravad kaamerat. Enamus toodet läheb juba veebi klikipüüdjaks horisontaalselt. Koolilõpu-jmt-portreed ehk ka, aga nemad saavad üldse veidi odavama ja järgmise rea kaameratega oma töö tehtud.

Turu segmenteerimine jõuga. Kel vaja pidevalt vertikaali, see ostku D6. Need tegijad on ka enamus palgatöölised ja suurele firmale mõni tuhat mitme aasta järel on vea piires rehkendus.

Kuidas seda nüüd kutsuda? Omatuste “inflatsioon” v6i “deflatsioon”. Sellise m6ttelaadi järgi kaovad järgest rohkem vajalike featureid ära ja pannakse tilulilusid juurde.

Sarkastiline prognoos. Kuidas oleks Canon 5D mark10, hibd 4500 " ainult rohelise ruuduga. ", ekstra heliefektidega ja instagram filtritega, suletud aku ja muutmatu püsimäluga? Sest k6ik muu on providele?

Paraku, just nii see “areneb”, kuni praegune kapitalismi primitiiv kestab.
Arendajad on kõik sama asja peal, koguda segmenteeritud idiootidelt rohkem vabalt juurde toodetud tühiraha ja nimetavad valeraha tootmisest tingitud numbrite suurenemist majanduse tõusuks.

Kas kogu su prognoos pole juba i-pod aju nuti-asendajates olemas? Ja eliit-massid armastavad seda elitaarse hinna eest? koos iga hetke vererõhu-pulsisageduse-asukoha saatmisega peremehe serverisse :slight_smile:
Järgmise astmena siis otsustatakse su eest ka telefonipildi vajalik kadreerimine, avad-ajad-iso niikuinii. Kõrvaldatakse mittevajalik jne.

Ära jää koerte mainstreamist kõrvale! need praagitakse lääne-demkraatliku kogukonna ahju. Kes vale asja kaadrisse jätab, on terroristlike kalifaatide käsilane.

Aga mulle kohutavalt meeldib lugeda su postitusi, nagu kohtumine noorusega (Hesari) , et sulghäälikute välted kirjutad mõjutatult soome keelest