(Andres): Hea koht mälukaartide taastamiseks

Hei,

Äkki kellelgi tulevikus ka abiks…

Mul juhtus reisil olles selline lugu, et fotokas sai merevett ning peale seda lakkas ka mälukaart töötamast. Kaardilugejasse kaarti pannes ei tuvastanud arvuti seda enam kettana ära. Samas oli seal peal terve hunnik pilte reisist, mida tahtsin kätte saada.

Üritasin kõigepealt leida kas ka Eestis keegi mälukaartide taastamisega tegeleb aga üldjuhul tegelesid kõik ettevõtted ainult tarkvaralise taastamisega. Näiteks kui oled kogemata mõne faili kustutanud. Või kaart annab viga, kuid on siiski veel kettana arvutis nähtav. Ühest kohast vihjati, et Soomes mingi ettevõte tegeleb ka täiesti katkiste kaartide taastamisega aga pidi neljakohalise summa maksma. See tundus aga liiga kallis

Uurisin siis edasi ja leidsin sellise koha nagu http://recoverfab.com/. Nende ärimudel on selline, et maksad alles siis, kui taastamine õnnestub ja tahad faile kätte saada. Kaotada ei olnud midagi ja panin siis kaardi postiga teele. Kiri jõudis paari päevaga kohale ja päev hiljem saingi rõõmustava teate, et kaardilt õnnestus taastada ligi 1300 faili. Tõestuseks sain nende veebist ka osade piltide eelvaadet näha.

Ehk siis kui keegi peaks veel sama lootusetus olukorras olema, siis on võimalik veel abi saada.

Väga hea :slight_smile:

(Siim Siim kirjutab): kui teises kohas oli neljakohaline summa siis mis sina lõpuks maksid?

(Andres kirjutab): 140 läks. Mulle tundus see veel vastuvõetav summa nende piltide eest, mis mul seal oli.

(MAVIS CALOS kirjutab): Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: ([email protected]) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ([email protected]). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas

Minu fotod suutis taastata samuti http://recoverfab.com.
Eestis ei leidnud kusagilt abi. Aga Saksamaal paiknev firma sai mu fotod taastatud.
Olen teenusega väga rahul ja soovitan teistele ka

(Sulev kirjutab): Kuidagi reklaamimaigulisena tundub see korduskiitus. Või oled merevette pillanud juba järgmise mälukaardi?

(enn kirjutab): Ega sulle ei tulnud mõtet, et Eestis võib olla mitu Andrese nimelist, kellel on fotokas :slight_smile:

[%sig%]

(Sulev kirjutab): Ma ei hakka siin lahti kirjutama, mis mõtted mul kõik peast läbi käisid :slight_smile: