Arbo Rae maastikufoto meistriklass KÕRVEMAA SÜGIS 9.-10.10.2021

Kõrvemaa Sügis 2021 on maastikufotograafia meistriklass, kus saad väikeses seltskonnas praktiseerida maastikufotograafiat ja järeltöötlust koos oma ala tegijatega.

Maastikufotograaf Arbo Rae (www.arborae.com, Facebook, Instagram) viib teid erinevatesse kaunitesse ja mitte tavapärastesse võttepaikadesse, kuhu inimesed iga päev ei satu. Meistriklass toimub uue ja põhjalikuma programmi alusel ning seal räägib Arbo kõike, mida maastikufotograafiast teab.

Räägime maastikufotograafiast üldisemalt, kompositsioonist, planeerimisest, varustusest ja loomulikult maastikul pildistamisest. Rohkem kui kunagi varem räägime maastikufotograafia kunstilisest poolest, oma kunstilise nägemuse kujundamisest ja pildikeeles väljendamisest ning tööde vormistamisest. Meistriklassis saab ka oma silmaga näha maastikupilte parimas vormistuses piltidena.

Tänapäeval ei saa ilma elementaarse pilditöötluseta. Arbo näitab väga võimeka Adobe Lightroomi näitel, kuidas tema oma pilte töötleb ning millal tuleks kasutada teisi programme nagu Luminar või muud. Oma arvuti kaasa võtmisel saab ise oma käega kohe kõike järele proovida.

Töötoas osalemisest on kõige suurem kasutegur neil, kes on varasemalt Arbo koolitustel käinud ning neile oleks see justkui samm edasi.

Loe lisaks siit: https://www.arborae.com/Maastikufoto-meistriklass-korvemaal-2021