(Beebikala): Watermark Lightroom CC

Tere!

Kas keegi oskab öelda kuidas ma saaksin fotoallkirja teha kuumakse põhise Lightroom CC-ga? Või sellega ei saagi?

Ette tänades

Guugeldasin veidi ning jäi mulje et arvutiprogrammis polegi see võimalik. Samas veidral kombel saad seda teha telefonis äpi versioonis. Siin üks videojuhend kuidas https://www.youtube.com/watch?v=EeZqG7Hqz4s

Alternatiiv on panna arvutisse Lightroom Classic CC.

(enn kirjutab): Google otsing sinu teemale (Watermark Lightroom CC) annab ligi poolteist miljonit vastust, sealhulgas mitmeid näidisvideosid. Kas sealt ei leia vastust?

[%sig%]

(Luik kirjutab): Teed oma pildi ja kleebid fotole ning määrad läbipaistvuse astme jne.

Ekspordi kasti all otsas on “watermark”. Paned linnukese ja edasi ehitad oma märgi valmis. Pärast saad seda valmis templit alati kasutada.

Tiit, sa räägid praegu Lightroom Classic CC programmist. Seal on see olemas nagu sa kirjeldad. Aga algne postitaja küsis Lightroom CC kohta. Erinev tarkvara, erinevad võimalused.

Jah, minu lohakas lugemine ja adobe nimedega zhongleerimine andis tulemuse.
Aga muide, Faststone sees on ka päris käbe ja võimalustega konverter, milles ka “watermark”.

(poison kirjutab): seal on “text” ka, sellega saab siis nime või tähti teha “watermark” tahab valmis pilti

[%sig%]

Jah, Faststone konverteris on eraldi teksti tegemise laud. Mõnel muul on veel “token” vm variant meta lisamisega vesimärgi juurde.
Olen Faststone vahel kasutanud just nupuga “insert variables”. Siis, kui olen kliendile ülevaatamiseks paki saatnud ja seal metast faili nime-numbrid pakist lihtsamaks leidmiseks näidukatele peale pannud.

(poison kirjutab): ma kiidaks veel FSi, aga läheb teemast välja, smile