Berno s8 videopea

Kas on kellelgi kogemusi sellise isendiga või on see laste mänguasi? Olen uurinud ka Manfrotto 502 ja ka 504 arvustusi, kuid hind on liig.

(aivar kirjutab): Sa ei maininud mis kaamera jaoks sa seda vajad.
Ise olen Benro videopeasid uurinud.On plastikust enamalt jaolt.Hobi kasutusse plastikpea ju sobib.
Manfrotto 502 on asjalik.Ise kasutan DSLR kaamerat ja võtsin väga kerge Manfrotto Befree Live Video pea.Kuid usun et Manfrotto 502 on ikka tõsisem asi ja on parem.(samas ka raskem)

Kereks 6D koos akutallaga ja vene mto1000 toruga oleks esialgsed plaanid.
Plastikust vist ei usu, et on kuna s8 enda kaaluks väidetakse olevat 2,6kg. Manfrotto 504 kaal on 2,9kg

(aivar kirjutab): Sirui VH-10 on ka väga hea.Sain Fotoluksi poes seda katsetada.
https://www.bhphotovideo.com/c/product/1024382-REG/sirui_vh_10_fluid_video_head.html

Kaalusin ära, et 6D koos mto1000 kaalub 3,7kg seega minu insenertehniline mõtlemine tahaks videopead mille vasturaskuse seadistamine oleks kuni 8kg lähedale, et on võimalik enda 3,7kg ümbruses reguleerida vasturaskust.

Samas on isikuid kes pooldavad sujuvat reguleerimist ja on neid kes räägivad astmelistest reguleerimis võimalstest, mis siis tegelikult parem on ?

Ja veel tooks siia küsimuse et see uus udupeen Manfrotto Nitrotech N8 videopea, kas too on ka reaalselt seda raha väärt? Tema rikkiminekul võib tuua kaasa väga tugeva tagasilöögi, kui see lämmastik otsustab sealt lahkuda ja kas see lämmastik on ka sinna tagasi pandav?

(aivar kirjutab): Sa peaksid tegema teema Facebooki kommuuni Videofoorum.Siis fotokalas videomehed ei käi.

Kas kellelgi on pakkuda manfrotto videopead?