EOS R

(henry kirjutab): paljud ootasid PRO mudelit aga canon arvas teisiti, tuli R-st lahjem mudel

(mihk kirjutab): Hinnasõjahurraa võib lõppeda ka sellega, et J.C on ülejärgmisel sünniaastapäeval tagasi oma lätete juures ja toodab ainult koopiamasinaid… Fotoaparaatide turg on kahanev turg ja seal kõikidele tänastele olijatele ruumi pikalt ei jätku.

(henry kirjutab): Hinda võrreldakse jah kunagise 300D omaga kui arvestada raha väärtuse langust. 300D oli esimene alla 1000$ digipeegele.

(marek kirjutab): tubli jeesus ! natuke veel karjud aga haigeid välja mõeldud sõnu ei kasutanud :slight_smile:

(Rauno kirjutab): Oot, mis Canon see nüüd 1299 USD nüüd maksab? EOS R on ikkagi valus feil, pole midagi arutleda.

(enn kirjutab): https://www.dpreview.com/news/5589043753/the-canon-eos-rp-is-smaller-than-an-eos-rebel-t7i-and-will-cost-1300

[%sig%]

(Rauno kirjutab): RP on ju ka täiesti perses kaamera, video osas eriti.

(Taavi V kirjutab): Usas 1300$ meil 1600€. Igatahes on EOS RP üsna nukker lugu, Canoni poolt ära sandistatud.

(Taavi V kirjutab): Sonyl on A7II, soodsam ja ikka parem kui EOS RP.

ISE KÜSID ISE VASTAD ???

(tom2 kirjutab): Tiit Veermäe kirjutas:

nutiseadmed on vist järgmine hinnasõja koht. Nutivabu masse on häbitult lüpstud, aga turg paistab umbe minevat.

Ilmselgelt on aeg käes nutitelefonide hindade languseks ja ruumi selleks jagub. Mis see iPhone hind kunagi Apple bilanssis oligi, kui nad selle poolkogemata avaldasid? 39 dollarit?
Ja kindlasti tuleb tootjatel ka kõva võidujooks, et kes suudab rohkem vidinaid telefonile külge panna. Samsung kuulutas just täna lõuna ajal välja S10 telefonid, millel on viis kaamerat. Aga 60 aastat vana fotokas teeb ikka paremat pilti. :slight_smile:

(enn kirjutab): marek kirjutas:

ISE KÜSID ISE VASTAD ???

No lingi ikka mingi postituse külge ka, jobu, et me saaksime aru, kellega räägid. Praegu vastad algpostitaja PS-le…

[%sig%]

(marek kirjutab): emm on jeesuse varikasutaja ? nii enn ei saa keegi teine olla.

(enn kirjutab): No näe, oskad linkida küll, kui tahad. Tubli poiss!

[%sig%]

(tom2 kirjutab): MetsJeesus kirjutas:

Isiklikult ja oma mätta otsast hindaks Huia-Weia P20 pro-d nõksaka paremaks – samsa on oma
müratõrjega eluaeg olnud isikliku maitse jaoks absoluutselt liiga agressivne ja tulemus kipub olema
liiga akvarelliline

Samsungi pilt võib ju olla nagu akvarell, aga peale Huawei P20 Pro müravähendusega pildi nägemist tundub isegi akvarell päris detailne. :slight_smile: Vaata nägusid:

https://cdn.dxomark.com/wp-content/uploads/2018/03/HuaweiP20Pro_IMG_20071109_201614.jpg
https://cdn.dxomark.com/wp-content/uploads/2018/03/HuaweiP20Pro_IMG_20071109_114509.jpg

(Sulev kirjutab): Kas selline ongi Metsjeesuse ideaal, suure arvutusvõimsusega saavutatud teos? Minu kogemused moblakaamera piltidega on olnud täpselt samasugused - telefoni ekraanilt vaadates tunduvad üsna viisakad pildid, aga lähemalt vaatamisel on plastmass, mis plastmass. Metsjeesus ise keeldub oma reklaamitud kõrgekvaliteedilisi tulemusi reaalsete fotode näol näha andmast, seega jääb täiesti arusaamatuks tema nutiplutikaamerate kiidulaul.

(AV kirjutab): Moblapildid tulebki jätta kus on, tikutoosist suurema kuvariga noid näha ei kannata. Mis dziisuse fanatismi puutub siis küll ikka ta too ongi kelleks armastab kõiki teisi sõimata- müügimees. Moblamüükar. Oma ülivõimekate taskulabidate pilte näidata siin ju ka ei saa- siinne seltskond jagab vast pilgust ära et moblapildid ülilaperdava peeglga tehtud:)

(t. kirjutab): Rõve, nagu labidaga löödud:)

(mihk kirjutab): Jah, S10 ja suisa 109 punkti, hurraa ! Samas DxO-s on Hasselblad kõige kõrgema skooriga ja tal kõigest mingi närused 102 punkti. No kes see enam nii loll on, et Hasselit ostab - ülehinnatud relikt, mida müüb kindlasti mingi kohalik hädaärikas. Teistest kaameratest - peegliga ja peeglita reliktidest rääkimata. Ainult nutitelefonikaameral on tulevikku. Vinged protsessorid ja intelligentsed alguritmid joonistavad hea pildi ükskõik millest ka siis, kui nutitelefoni objektiivid kinni katta, nad on nii super.

See on kaugelt näha, et polka ja täika jaoks on neil erinevad meetodid. Ju siis telodele ka oma süsteem. Nii ongi õige vist, võrreldamatuid ei saa ikka omavahel võrrelda.