Fujifilm GFX100

Teeme otsa lahti:

https://www.fujirumors.com/fujikina-2019-live-stream-starts-now-fujifilm-gfx-100-and-more/

https://www.fujirumors.com/fujifilm-gfx-100-announced-reviews-samples-pre-orders-and-more-live-blogging/

üllatavalt hea spekside poolest.

(aivar kirjutab): Nikonil ja Canonil on raskusi 2500 euroste hübriidide müügiga.Need lihtsalt ei lähe kaubaks.Müük toimub väga suurte soodukatega.Ebays on nende kaamerat hind langenud juba 1500 euro peale.Nii kiiret hinnalangust uutel kaameratel pole enne olnud.
Nüüd pakutakse 10.000 euroseid hübriide.Ok,USA´s on 15 toote või reklaami fotograafi,Euroopas 8 fotograafi kes ehk ostaks.Ja see on ka kõik.Pointless.

Juu peab olema neid “süües kasvab isu” amatööre, kellele ff enam ei piisa, et sihuke pill välja toodi.

(mihk kirjutab): Ei tasu võrrelda keskformaati ja C-N hilinenud katsetusi hübriidi vallas. Aga kui oleks peegliga keskformaat, siis oleks ok ja ostjaid murdu ? Või peaks ikkagi olema C-N-P-H, siis oleks õige ?
No küll nad seal saare peal on ikka rumalad. Metsjeesus kirjutab sellest üle päeva, et ei viitsi tehnoloogiaid arendada. Nüüd jälle kulutavad kõvasti aega ja raha, et töötada välja uus 100Mpix keskformaatkaamera ilma kaameraturust vähimatki ülevaadet omamata. Kirjuta neile, et USA-s on sellele kaamerale 15 ehk ostjat ja Euroopas 8. Ega siis oma teadmisi tohi vaka all hoida.

(aivar kirjutab): Pentax tegi turuuuringu enne oma laiformaat kaamera turule tulekut.Prognoosi numbrid olid samad mis minu esimeses postituses mainitud.Kuid nad ikka tõid laiformaadi turule.

Nikonil ja Canonil on raskusi 2500 euroste hübriidide müügiga

Ongi raskusi sest need hübriidiilaadsed tehnoloogiareliktid ei üllata absoluutselt mitte millegagi. Pildi poolest peegli tasemel või isegi nõksakas allapoole, omadustes (m.h. seesama mitte-GPS) suht lootusetud (känn-onnal puudub isegi keresisene stabikas), lisaks ikka see nõu-kiia-kännuka menüüsüsteem. Native klaasi valik sisuliselt olematu. Pole ime et müük eriti minna ei taha.

Fujifilm lihtsalt pakub parimat saadaolevat pilti. Kuna pilt on parim saadaolevatest siis muus osas (m.h. hind) pigistab ostja nii mõnegi silma kinni. On lihtsalt valida kas võtab pildi kaasa või ei võta. Või kui võtab siis KES võtab kõige parema pildi kaasa. Kui Fujifilmiga tüüp siis tema on ka ainus kes midagi müüb, ülejäänud kahh fotograafid võivad oma loperdava peegliga tehnoloogiareliktid KOHE ajaloo prükkarisse poetada (ning linna heakorra huvides veel pisut kevadkõntsa sinna otsa poetada) VÕI siis teha oma tehnikale pisukese upgrade. Kui oled HEA fotograaf JA HEA müükar siis pole $10K sulle probleemiks, kui ei siis pisut ametivahetust tuleb alati kasuks…

Loe ja hoia pead kinni. Poleks oskand arvataki, et fotograafia areneb müüginumbrite arutamisse. Mis on finantshit ja mis pole. Huvitav mis numbreid järgmiseks …

Ära palun rohkem analüüsikesi kirjuta, häbi peaks olema nii rumalat juttu avalikku ruumi üles panna.

[%sig%]

Ananüümselt sellist jampsi julgeb kirjutada. Vaevalt oma nime alt.

Kohalik hind tuleb olema ikka nii äge, et s6braga naljatasime: selle hinnavahe ( yle 1500 € ) eest v6iks s6ita Ameerikasse, Bostonisse ja osta sealt, ja tagasi tulla - teeb sama välja. Firma kuludele muidugi tööriista hankkimiskulud :slight_smile:

Tundub et härrakesele ei meeldi sõnumi sisu – fotograafias määravad päeva lõpuks tulemuse siiski kõige suuremas osas kasutatava tehnika karakteristikud. Jahh, pisut silma, loovust ja karbist välja mõtlemist tuleb alati (ja ka igal muul erialal) kasuks kuid kui su sensoril ikka ei ole ISO tundelisust ja/või dünaamikat, kui su autofookus on õigel ajal vales kohas ja värinastabikal külmavärinad siis SINA pilti kaasa ei võta. Võtab keegi teine, kellel on kobedam tehnika. MÜÜB healjuhul ka mingi vabaltkonverteeritava raha eest maha. Sina võid laliseda gunstist ja õigest profist niipalju kui hing ihkab, kui sul ikka pilti EI ole siis EI ole ja selleks et pilt oleks, tuleb vahelduseks natukene INVESTEERIDA. Kui ei raatsi siis alati alternatiiv valida mingi muu amet.

VASTIK. väga vastik. Nii vastik et nüüd on paras aeg sõnumitoojat klohmida. EDU!!!

Ära hädalda, pole sa mingi sõnumitooja. Sest sul EI OLE sõnumit! Kitsast maailmavaatest tingitud rumalusi ainult kirjutad. Kui keegi su rumalusi rumalusteks nimetab, siis kiljud et sõnumitoojat klohmitakse. Naerukoht, ma ütlen.

H.P. kirjutas:

üllatavalt hea spekside poolest.

Mulle tundub, et sellest saab hea valvekaamera. Pildistad sekundilise vahega üldvaadet ja kui midagi huvitavat on toimunud, suurendad detailid välja…


petslane :stuck_out_tongue:

(t. kirjutab): detaile küll