(Huviline): Canon EOS 5R

(Mihk kirjutab): Ei mõista Metsjeesuse maailmavalu, et fotoaparaate müüakse suurusjärk või kaks vähem kui nutufööne. Et kui oleks fotoaparaadil tänasest oluliselt parem dünaamika, rohkem piksleid, GPS, G5 jne jne, siis saaks neid müüa samapalju kui nutufööne ? No ei mõista, kas tegemist on C v N v S rahulolematu väikeaktsionäriga või nutufööni võimalustest ülimasse vaimustusse sattunud nutupiltnikuga. Või hoopis tarbijate õiguste-nõudmiste eest seisva uue põlvkonna aktivistiga.

(marek kirjutab): kaua sa jaksad oodata põõsahull ?
sama juttu ajad teab mitu aastat😂

https://www.photographyblog.com/reviews/canon_eos_r5_review/first_impressions

Suuri kobakaid ei ostetaks rohkem, kui seal need moblaviled küljes oleks. No üks sulle ja veel paar tükki kenrokkvellidele testimiseks.

(Meremees kirjutab): Mida selle kõigega meremehele tahtsid öelda? Järg läks käest, teema valgus laiali. :smiley:

(Meremees kirjutab): Selle hinnaklassi sihtgrupi juures loomulik. Tuleb harjuda et keskmine inimene on loll.

https://www.techradar.com/news/why-buy-a-canon-eos-r5-canon-answers-our-questions-about-its-next-big-camera

(T. kirjutab): Sul pole põhjust siin Canoni teemas kiibitseda, vaevalt su rahakoti dünaamika selleks piisav on.

(Mihk kirjutab): Kui 5R juhtumisi kõiki jeesu nõutud võimalusi omab (ei saa ju välistada) ja letile ilmub, siis jääb see tal ostmata, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on palju kehvem kui viimasel Huawei mudelil.

(marek kirjutab): põõsahull, äkki suurema ( medium, ff, crop ) sensori uuenemisel, tootmisel, arengul tulevab võimekus ette ja veits on sein ees ?
arvad, et võiks olla dxomark color deph 124 bitsi, dr 96, low light 44000 iso :smiley: :smiley: ?

Kas head ained otsas või kasutab jälle vana vedelikku hommikust peale?

Patsient suudab numbreid järjestada tulpades. Aga nende numbrite järjekord DxOmark lehel ületab patsiendil igasuguse muu mõtestamise võime, st metsjeesus jookseb igas mõttes lati alt läbi (võistleb vanade poolekaadriste canoni asjadega).

Ainuke asi, mis lööb patsiendi kursilt, on sõna “innovatsioon”. Kui seda sõna kasutada, läheb jeesus naeruväärselt transsi ja esitab jälle pika-pika segase lalina üldtuntud kolme tekstilõiguga.

Lõpetab klassikalise häda-ärikate jm jeesusevastase manamisega. Kõik, kes teda ei kiida, on häda-ärikad ja reliktimüüjad.

(Mihk kirjutab): Vastuüleskutse - ÄRA OSTA NUTUFÖÖNI ! Nutuföön tekitab sõltuvust (toote eesmärk) ja mõjub pikapeale ajule halvasti (kaasnev kõrvalmöju).

marek kirjutas:

põõsahull, äkki suurema ( medium, ff, crop ) sensori
uuenemisel, tootmisel, arengul tulevab võimekus ette ja veits
on sein ees ?
arvad, et võiks olla dxomark color deph 124 bitsi, dr 96, low
light 44000 iso :smiley: :smiley: ?

Ajalugu kordub.
Mäletan umbes paarkümmend aastat tagasi küsiti foorumis, kas tasub Nikon F90-e asemel F5 osta või on liiga kallis ja peaks ikkagi F100 soetama?
Siis targemad vastasid, et ära osta, oota natuke, kuni tehakse selline kaamera mis ise feimi ja sulli välja pritsib, nii et ei pea nupulegi vajutama.


:stuck_out_tongue:

(marek kirjutab): oi jah kui kuagel sa oled google teoreetik. jää keldrisse mobiile müüma :smiley:

(m kirjutab): Nüüd siis ametlikult väljas. Üritatakse nüüd esimest korda proffidele müüa hübriidi. Hind on ka kindlasti vastav.

(m kirjutab): Miks need uued objektiivid nii pimedad peavad olema? Mõtlen just telesid.

(m kirjutab): f11 toruga midagi muud peale kuu ei pildistagi. Loodusmehel pole sellega metsas midagi teha. See paranenud iso ei aita.

(SuurHiir kirjutab): Nikon on alati parem kui Canon

(R5 kirjutab): rolling shutter peaaegu puudub
https://www.dpreview.com/forums/thread/4506420#forum-post-64178755

(aivar kirjutab): Canon on hakanud täielikku risu tootma.See ülekuumenemine on ju nii eilne päev aga näe Canon ei ole sellest siiani üle saanud.Ja millist utoopilist hinda veel selle eest küsitakse.