(Jaan Tamm): Foto kala filter teema

Kas kalafiltrit paremini tööle ei saa panna?
Praegu lastakse ikka väga palju viletsaid pilte üles: mh. minu pildid, mida ma nüüd häbenen, on ka üles lastud ning sellega on minu kuntsniku karjäärile vesi peale tõmmatud: tahtsin kunsti ülikooli sisse saada, aga ei saanud. Pärast kuulsin inimeste käest, et minu kalasse pandud pildid olid need, mis mind välja jätsid, ilmselt komisjoon oli minu kohta netist otsinud.
Kui ülikooli sisse ei saanud, siis proovisin fotograafiks saada fotostudios, aga seal oli sama sugune problem.
Nüüd ei julgegi enam fotograafide juures end näidata, kuna mu mark on täis tehtud. Mälu kaarte ostan turu pealt ning paberi pilte tellin oma vanaema kaudu.
Loodan et mu kiri on õpetuseks teistele ning foto kala midagi ette võtab et midagi selliset enam ei juhtu.

(Zorru - Vahur Kannikka kirjutab): Loodan. et keele inspektsioon loeb ja tegutseb praegu

Naljategemine pole sugugi naljaasi.

(Allar kirjutab): Hea Jaan Tamm,

On avalik saladus, et fotokala on fotovaldkonna tööandjate ning fotoalast haridust andvate asutuste j2lgivaks organiks. Fotokala baas omab põhjalikke andmeid iga kasutaja harjumuste, veendumuste, suhtumiste ning vaimse võimekuse suhtes. Sest iga kasutaja tehtud hiireklõps siin saidil annab alati oma v2ikese panuse iseloomustamaks kasutajat.

Kõigi kalafiltri mõistetamatute otsuste taga on külm ja kalkuleeritud provokatsioon iga üksikkala isiksuse paremaks tuvastamiseks. Ehk teisisõnu, mitte kellelgi ei ole p22su, vana kalasilm j2lgib teid kõiki.

Samas tuleb muidugi mainida, et tegemist on fotomaailma v2gevate hea tahte avaldusega - sest kuidas muidu seletada asjaolu, et meie majanduse ja hariduse eestvedajad tunnevad nii põhjalikku huvi inimeste vastu, kes on endid kalaks tunnistanud.

heade soovidega,
Allar
fotokala.ee

See ei ole eriline õnnetus, kui mark täis on tehtud. Vot kui mark IV täis tehakse, siis läheb juba jamaks.

Pealt Nägija peaks teile peale saatma!