Kalaneljapäev

Niisiiis tulemas on selle kuu kolmas neljapäev ja toimub traditsiooniline kalaneljapäev. Kõikvõimalikud põhjendused kohale mitteilmumiseks stiilis “mul on vanaema haige” loetakse põhjuseta puudumiseks.
Soodne võimalus ka ennem fotokeldrist läbi käia timuka näitust kaemas kellel käimata (nt minul).

St.Patrick´s Pärnu mnt 20
kell 20:00

(nets kirjutab): Mul ei ole ilusaid riideid praegust. Suvel plaanin kõvasti minna rätsepa juurde(endises postimajas).
Tahaks väga tulla!

nets

… lisaks ei toimi vabandused stiilis “mul on homme tööpäev”.

mulle meeldib, kui keegi härjal konkreetselt sarvist haarab, isegi siis kui ma ise passin.

(virves kirjutab): kureerin näitust tund aega enne sulgemisaega

Ma tulen ka seekord. Naine tegi juba vihjeid, et tal on kõrini sellest, et ma igal õhtul keldrit koristan, et mingu ma parem Kalaõhtale - endal ausam tunne.

ma tuleks küll, aga pean õhtul lapsele rihma andma - kõik puha kahed viimasel ajal, terve õhtu kulub ära…

Praegune ilmaprognoos näitab, et ma ka osalen.

(Bow kirjutab): Isasse :slight_smile: - head lapsed need kasvavad rihmata!

Lapsele pane rihm püksi - nad nihelevad nii palju, et rihm teeb ise oma töö ära

Edgari käest saab ehk Viljapeksumasinat laenata… tal seda enam vaja ei lähe.

Tuleks kah siis.
Kas vanalinna katustelt on jää maha kukkunud juba ja võib seal ringi liikuda :slight_smile: Kui saab ilma kiivrita ringi käia, siis mõtlesin ka keldrist läbi astuda. On see neljapäeval ikka 18-ni lahti s.t. seal pole lühendatud tööpäeva?

(Bow kirjutab): Nii tuleks ju kokkuvõttes ~ 2 tunnine auk sisse, kui kelder pannakse kinni 18,00 ja pubi algab 20,00 - ise käisin küll juba keldrist avamis päeval läbi - lihtsalt tähelepanek!

Augud saab täis toppida: nt. kohe pubisse minna, laud hõivata ning kinni hoida seda teistele kaladele. Või siis kaamera kaasa võtta ning linnas turisti mängida ning vaatamisväärsusi fotograafitada, ilm peaks soodne olema. Auk tekib pärast tööd nagunii, kui koju minna, siis vaevalt viitsin enam end välja ajada.

Kel on, võtku kaasa fotovidinaid, mida saab uudistada. Näiteks pilte… või … tehniliselt huvitavaid asju… näiteks mõni detail.

Ära kutsu kurjamit välja, äkki võtangi mingid pildid kaasa. Kuid kuna pole suuremat asi fotograaf, siis leian ainult mingeid turistikaid. nt. aastast 2001, Moskva ning Kaukaasia. Ma kardan, et selleks läheb mitu õlutit, et neid vastuvõetavaks saada. Oled sa valmis?

Jah, olen valmis vaatama selles võtmes ka nii, et hommikul ei mäleta midagi.

(Bow kirjutab): Ma olen päris kindel, et nende piltide pärast Sa muretsema ei pea!

Mina naeran küll kõvasti.

Väga tore esimene neljapäevak oli. Sain aru, et matemaatik on täitsa inimene ja petslane polegi koll metsast, kes pilte oma lõbuks ribadeks rebib. Samas karahhi crossprotsessitud raudteepildid olid ikkagi silmadele üsna valusad vaadata, mida leevendas kohtumine Peterburgi Suure Teatri näitetrupiga, kes intergratsiooni süvendamise nimel endale minu arvelt siidri ja shampa tellisid. Kahjuks jätsin kala töögrupi Valli Baari maha ja siirdusin uute kallite jahimaade otsingule Veenuse klubi lähimaile. Järgmine kord ürtan roodus püsida.

(kaur kirjutab): > Kahjuks jätsin kala töögrupi Valli Baari maha

Fõkk, ma olin kell üks Valli baari ees ja nuputasin, mida edasi ette võtta… ja läksin ära koju.
Miks te mind sisse ei kutsunud, teidküll, hülgenäod!! :(((