(khm): uued tooted Photopointis

Ei ole ise märganud, mis ajast Photopoint nii alla käima hakaks, et hinge sees hoidmiseks ka selliseid asjad müügile tulid?
https://www.photopoint.ee/pilakaubad-18/360279-vikerkaarevarviline-nokusoojendaja
Samuti kirved, labidad, akutrellid, rinnahoidjad, koera söögikausid…

(Ummi kirjutab): väga vajalik abivahend pildistajale, kes päevotsa metsas veedab.

Eks nad müüvad seda mida ostetakse ja mida vaja selleks, et raha liiguks.
Iseasi kui väga see netipood nüüd fotondusega seotud on, on midagi enamat ikka.

(Marx kirjutab): Koduleht on neil ka pudrunäppudest itimeeste poolt nii ülesse ehitatud, et hullemat annab välja nuputada. Enne läheb jumalapäike looja kui sealt midagi ülesse leiad.

(AV kirjutab): Kas see on alla või üleskäik aga jah, PP on fotopoest muutunud pudupoeks nagu neid e-poodide seast hulgi leida- et muude kaupade hulgas pakutakse muuseas ka fototarbeid. Oleks aeg nimevahetusele mõelda.Ja letimüük lõpetada- hoiaks veel kokku. Või poeruumes kiirtoitu, juuksuri ja kingsepateenust pakkuda.Ilkuda võib aga no mis teha, pole eestimaal kaupmehe eluke väga kuldne.

(Luik kirjutab): See ei sobi mitte, munad peaks ikka jahedamas olema.

(Hr Nets kirjutab): Ebay on ka Eestisse jõundud…

(MAVIS CALOS kirjutab): Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: ([email protected]) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ([email protected]). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas

(oceanicfinance kirjutab): Tere kõigile, Kas sa rahaliselt pigistatakse? Kas sa otsima vahendeid, et maksta ära laenu ja võlad? Kas sa otsima rahanduse asutada oma äri? Kas teil on vaja isikliku või äri laenu erinevatel eesmärkidel? Kas sa otsima laenude suurte projektide elluviimisel? Tagada laenu meilt täna ja alustada millegi rahuldust. Meie tehingu 100% garanteeritud, sest me tagama ka südamlik suhted klientidega. Pakume Laenud ilma krediidi kontrolli, nr tagatise lihtsa sammuga, kiiresti rahastamise ja madala intressimääraga 3%. Miks jäävad rahalist jaotus? Võtke meiega juba täna e-posti teel: [email protected]

MUHHAHHHAAAAA – täiesti asendamatu abivahend Tõelisele Fotopedele!!!

Kui aga (läbi pisarate) naer kõrvale jätta, siis paraku on tegu fotoäri Objektiivse Reaalsuse ning Uue Normaalsusega – consumer-kaamera turg on sisuliselt ära kukkunud ning prosumer- ja pro-turg EI ole nõus kaubanduskeskuse klantspindu kinni maksma.
P-Pointlessikesel oli valida – kas panna pood kinni või laiendada sortimenti, Rasked Valikud mõlemad. Nüüd on aga äril ees veel üks Raske Valik – fotopoe imago on paraku rõvekallite vidinatega klantslett ning kuidas sa sealt nüüd külmkappi, koipüünist või kabjasoojenduskatet ostma lähed – kalli kauba mekk mann ehk P-Pointess võiks endale ka mingi uue (ja seksika) nime välja mõelda…

PS. Soovitus nime pisut lühendada ehk P-Pointlessist võiks alles jääda lihtsalt – Pointless — parim võimalik ühesõnaline iseloomustus kõigele sellele kribukrabuvalikule…

(Meremees kirjutab): Administraator, aee! Rämpsu tuli!

(aivar kirjutab): Meremees kirjutas:

Administraator, aee! Rämpsu tuli!

Fotokalas pole ammu juba adminni.Sa võid siia mida iganes kirjutada.

Kas sa oma lolli mula sõprade ringis ei taha ajada …väljaspool foorumit siis? Ühes ja samas postituses kirjutad et see on fotoäri uus normaalne reaalsus ning et Photopoint on pointless selliselt äri tehes. Kõlab nagu veidi skisofreeniliselt :slight_smile:

Ja on sul üldse kindlaid andmeid antud poe finantsnäitajate kohta, et nii kindlalt väidad et neil ainult need kaks valikut olidki?

(Meremees kirjutab): Sina sitavares siit veel puudusidki.

Erko – palun tule omadega pimikust välja ja vaata mis maailmas on toimumas!!!
Fotoäris tähendab see eksponentsiaalset kasvu nutifonikaamerate turul ja – eksponentsiaalset HÄVINGUT kaamerate turul…

https://petapixel.com/2017/03/03/latest-camera-sales-chart-reveals-death-compact-camera/
http://promuser.com/markets/2017/global-digital-camera-production-report-2014-to-2017
NB! Soovitan eriti põhjalikult vaadata Camera Value graafikut – see on ainus graafik kus on ming tõus ehk kaugele on näha, kaubaks lähevad vaid kallimad (mis üldjuhul = korralikumad) kaamerad. Otsejäreldus: seadeldis kaamera sellisel kujul ja sellise kasutatavusega nagu ta on, EI ole toode mida (impulss-)ostab tavakodanik. ENAM.

Pole välistatud et kaameratootjatele jõuab ükskord mingi elundi kaudu ajudesse et ühe 21. sajandi seadeldise kasutajaliidese/kasutatavuse ja lihtlabase funktsionaalsuse osas TULEB midagi ette võtta ning avanevad ka nutufööni-põlvkonna rahakotirauad kuid seni seda juhtunud EI ole. KAHJUKS.

Nüüd ongi küss mida peab tegema äri, mille põhiturul valitseb KOLLAPS ja kas üleüldse eksisteerib veel valikuid lisaks lettide kokkupakkimisele ja sortimendi laiendamisele?!?

(veel üks mõttetu mees kirjutab): Kas sa troll ikka sellest juba said aru, et korjasid üles rohkem kui kahe aasta vanuse uudise ja kukkusid selle all lällama nagu oleksid just-just midagi avastanud.

Tänud märkuse eest!

Uus Normaalsus (räige innovatsioonipuudulikkuse all kannataval) fotokaamerate turul ongi vabalangus ning sellestsamast vabalangusest rääkimine tõesti-tõesti ei ületa uudisekünnist. ENAM…

(dr.X kirjutab): Skisodega pole mõtet vaielda. Nad võivad olla teatud mõttes isegi mingi piirini adekvaatsed ja intelligentsed, aga osadest asjadest enam aru ei saa. Skisofreenikuid on võimalik lisaks muudele tundemärkidele ära tunda veel ka visuaalsest kirjapildist: üksikuid osasid enda tekstis rõhutatakse kas siis teist värvi kirjutusvahendiga kirjutades, teksti alla joonides või suurte tähtedega kirjutades. Järjepidevalt ignoreeritakse küsimusi ja teemasid, mis suunatud personaalselt neile.
Hetkel on siin foorumis endale koha leidnud kaks skisofreenikut. Üks neist tunnistab seda ka avalikult, teine mitte. Aga eks selle haiguse arengustaadiumid ja vormid ole ka erinevad. Parim tulemus enda jaoks on see, kui neid lihtsalt ignoreerida.

(tom kirjutab): ettevaatust!!!

hind tundub küll uue 6dm2 oma olema (vana hind oli midagi 1700) aga kere ikka vana 6Dmk1

https://pageshot.net/vbgb1z8zuXcruzsZ/www.photopoint.ee

(tom kirjutab): kas tõesti on fotopointis uued canonid enne müügil kui overallis https://www.photopoint.ee/kaamerad/865341-canon-eos-200d-body-black