Kuidas naabri kassist lahti saada?

Andke head nõu.

Peale kevadväsimuse on mul nüüd ka totaalne kassiväsimus.

Terroriseeri naabrit. Niikaua kuni koos oma kassiga lesta paneb. Kogu protsessist tee fotoseeria ja pane see kalasse üles.

:slight_smile:
.teet

(tari kirjutab): vaata veelkord läbi bornhöö ‘kuulsuse narrid’.

t.

(tari kirjutab): ahjah, siis tekkis veel see kysimus, et miks see kassikysimus siin oli esitatud? mõttekäik “kala -> kassi seedeelundid” ei viinud eriti kaugele. hoiaks möla mujale, kui kass just ilmutit ära ei joonud, siis ma siin seost ei näe.

t.

tari wrote:

ahjah, siis tekkis veel see kysimus, et miks see kassikysimus
siin oli esitatud?

Ma tahan oma aias väikseid linde pildistada, aga naabri kass muudab nad pagana araks.
Mingit 800-st tele ei jaksa kah soetada.

petslane

helista vastavasse ametkonda ja raporteeri haruldasest sõrataudi juhtumist.

Võta koer, kes kasse sööb.

Kuradi sadistid. Kassid on coolid.

Sel juhul (nõuanne petslasele) meelita naabri kass endale ja toida teda nii palju ja hästi, et ta ei viitsiks enam linde püüda.
Kuigi minu kasside puhul see ei aita. Ikka püüavad :frowning:
Muidu on cassid coolid jah.

mulle üldiselt kassid eriti ei meeldi, aga nende hulgas on tõsiseid isiksusi, nagu näiteks meie kass, kes ca. paar aasta tagasi, üle 20 aasta vanusena suri. sellest kassist räägitakse veel tulevasteel põlvedele.

Üks võimalus on naabri kassile eeskuju näidata (suitsiid rõdult)…(eriti õela hääletooniga (viva la cat))

(pirukas kirjutab): Me trepikojas ka elutses kassirajakas, kes “märgistas” uksi. Vinge lebra oli püsti. Käisime paari naabriga välja 500 eeku, ei läinudki kaua, kui üks vant kassile pähe astus oma 105 kg-ga. Tasapisi on õhk hingamiskõlblikumaks muutunud. Vanamutt, kelle kass see oli halas pikka aega ja lubab meid siiamaani vangi panna.
Isiklikult annaks (kui juba tahad lahti saada) kiisule balderjani, siis kotti ja vesi peale.

Wuih milliste mõrvaritega ma siin saiti jagan, masendav.

kusjuures meie majas elas samuti üks siuke kassitädi. päris kole oli trepikotta astuda küll, eriti, kui tädi korteriuks juhtus paokil olema.
kassid kadusid koos tädi surmaga. seda, kuidas uued elanikud haisu korterist välja said, ma küll ette ei kujuta.
iseendast mulle kah kassid meeldivad, meil on majas 1 kass veel, siuke ‘koduga’ kass, selle lasen alati viisakalt sisse-välja, mingit haisu pole ma ta juures kah kogenud.
nii et kõik on suhteline…

ma elasin ka paar aastat tagasi ühes korteris mingi kassiga, kelle pärast und ei saanud. pidasin mõrvaplaane, aga lõpuks kolisin ise ära. sirtsutas kogu aeg tuppa igale poole jne

Mina olin sunnitud ühelt selliselt kassitädilt päranduseks saadud maja maha müüma.Seal oli 20 aastat peetud umbes 7 kassi + überkaudsed kassid + tuvid.

(pirukas kirjutab): to Darius: Masendav on selliseid süüdistusi lugeda. Kas ütled taluperemehele kelle kassipere aastas oma 20-30 poega ilmale toob ka mõrvar, kui need alla voolu viskab? Mina ei ela kassi lõbuks, pigem vastupidi.

pirukas

ei ole kassi vihkaja, pigem vastupidi

Pirukas sellisele taluperele ei ütle ma mõrvar, neile ma ütlen MASSIMÕRVAR.
Küll tuleb ka nende Nürnberg:)

Andke head nõu.

Merekooli saata?