(Külaline): Kas Nikonil on midagi ligilähedast?

(enn kirjutab): Foobiate loendist ma ei leidnud ühtki sobivat
https://et.wikipedia.org/wiki/Foobiate_loend
Ilmselt väga harva esinev foobia :slight_smile:

[%sig%]

(t. kirjutab): mitu pilti sool toopärast tegemata on jäänd

Krt, ära aja iba. Viimased 10 aastat on saadud müügis olevate kaamerate ja objektiividega metsik arv ülivingeid fotosid tehtud. Kui sa ei suuda üle leti pakutava mistahes kaameraga praegu väga head pilti teha, pole sul fotograafiaga mõtet tegeleda. Täiesti uskumatu kui lolli juttu üks inimene võib aastaid siin foorumis rääkida. Lihtsalt masendav. Aga noh, kui su arvates fotograafia piirdub tehniliste näitajate reastamisega ja dxomark skooride jõllitamisega, siis vist jõuabki igaüks sinna, kuhu sa oled jõudnud.

[%sig%]

(t. kirjutab): no mida imet sealt ootad, kas android pani vere käima, EF väärib täiskaader sensorit !

(t. kirjutab): No tore siis, leidsid midagi ka endale saad maha rahuneda.

Minu jaoks on kaamera pildi äratoomise vahend (RAW), töötlust teen rahulikult kodus arvutis ja mingeid äppe ma kaamerasse ei oota.

Ühel hiinil keelati kuuglid ja androidid ära, nüüd tuleb teine hiin ja teeb androidiga midagi sihukest lopergust. Kas see hiin siis ei spiuneerigi?

(enn kirjutab): Tuletan meelde, et esimene Androidiga fotokaamera (vahetatavate objektiividega) oli Samsung Galaxy NX aastast 2013. Mingit plahvatust/revolutsiooni pole see 6 aasta jooksul tekitanud, lihtsalt on vaikselt müügist kadunud…

[%sig%]

Siis ei olnud haigus veel nii kaugele arenenud, et patsient oleks oleks ainult internetis elanud ja ennast jumala nutipuuduses pojaks pidanud, ja telefoni teel viimsepäeva saabumisest laulnud :slight_smile:

(Andres kirjutab): Natuke harjutamist ja saab hakkama.