(Meremees): Nijkon D850 ISO

(enn kirjutab): Müügijutt on nii Nikonil kui ka Sonyl.
Sony RX10 IV pressiteade (12.09) algab ka infoga, et tegemist on maailma kiireima autofookusega kaameraga. Alles teate lõpus on täpsustus (p.1), et kiireim on ta mittevahetatavate objektiivide ja 1.0 tüüpi sensoritega kaamerate hulgas…
https://www.sony.com/en_us/SCA/company-news/press-releases/sony-electronics/2017/sonys-new-rx10-iv-combines-lightning-fast-af-and-2.html

[%sig%]

Ohh härrad ja prouad. Juba mitu aastat tagasi saame me teha väga heade kaameratega väga häid pilte. Mul tuleb meelde (photozone.de lehel, praegu kadunud, postitus, mitte leht) barandide arutelu, mis lõppes tõdemusega:
“Nice equipment, now snow me the pictures!”

(aivar kirjutab): Nikon D850 hind on juba kolinud kukkunud.Nüüd on kere hinnaks ainult 3484 euri(kui kaamera välja tuli oli hind 3900 euri.)
https://www.digizone.ee/et/12/Kaamerad/15/Peegelkaamerad/499649/Nikon-D850-kere#iid=499649
Tundub et hind langeb veelgi.Sest Digizone on pigem kallis pood ikka.
Tundub et reaalne müük algab kuskil 3200 euro eest.

(enn kirjutab): Kõigepealt peaks ta ikka reaalselt müüki tulema. Digizone (nagu teisedki poed) ütleb - Toode on saabumas
Tarneaeg eeldab täpsustamist.

[%sig%]

(aivar kirjutab): Nikon on ametlikult öelnud et enne 3 kuud kaamera vabasse müüki ei tule.(Selline oli ilmumise päeva info)
Hetkel saab kaamerat otse Nikonist osta kuid ainult eritellimusel.Ja vist isegi ainult kit komplektina koos objektiiviga 24-120/4.

(enn kirjutab): aivar kirjutas:

Nikon on ametlikult öelnud et enne 3 kuud kaamera vabasse
müüki ei tule.(Selline oli ilmumise päeva info)

Kas saaksid anda ka lingi, kus Nikon seda ütleb? Pressiteadetes neil seda küll kusagil pole.

[%sig%]

(aivar kirjutab): enn kirjutas:

aivar kirjutas:

Nikon on ametlikult öelnud et enne 3 kuud kaamera vabasse
müüki ei tule.(Selline oli ilmumise päeva info)

Kas saaksid anda ka lingi, kus Nikon seda ütleb?
Pressiteadetes neil seda küll kusagil pole.

Sellise info on saanud kõik Nikoni edasimüüjad.

(aivar kirjutab): Nikon D850 on ebay vabas müügis ja väga soodsa hinnaga-kere maksab kõigest 3200 euri.
See on ligemale 700 euri soodsamalt kui Eestis.
https://www.ebay.de/itm/SALE-Nikon-D850-Digital-SLR-Camera-Body-Only-Kit-Box/272881676156?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

leian selle 3x00€ kere jaoks + oman jämedalt 6000€ eest klaase ja nüüd siis on 700€ hinnavahe probleemiks, et osta 1a huinjaa garantiiga, ebayst ?

olin kahe-vahel kas “müügimehe” nalja postitussse visata…
vanadel aegadel olid ju canoni vihkaja ?

(Meremees kirjutab): Mis Canonist vihata? Kes on Canoni peal ja kes Nikoni peal. Üleminejaid on suht vähe. See, kes julgeb ausalt ja avalikult asjadest rääkida, ei ole mingi vihkaja.

metsjeesus, oled üks katkine plaat.
laperdav peegel, nii-konn ( enne oli canon ), müügimees, sony.
mine tee vahelduseks pilti ka. aitab küll googlest ja deviantartist.

Mida sa selle Nikoni garantii kehtimise tõenäosusega nüüd mõtlesid? Ma võin äkki ainuke olla aga su puhevil tekstist ei saa mitte halligi aru. Kuidas see Sony innovatsioon ja turuosa Nikoni garantiisse puutub?

(Sulev kirjutab): No aus oleks tunnistada, et ka Soni garantii kehtib siiski 1-st väiksema tõenäosusega. Ja kui on ette võetud tänuväärne töö Nijkoni, Soni ja Cänoni tehasegarantiide 2 aasta pärast kehtivuse tõenäosuste võrdlemiseks, siis oleks kena nende võrdlemisel ka uuringu metoodikat tutvustada. Praegu tundub, et ainsaks metoodiliseks pidepunktiks on Jeesuse enda soolikatest imbuv vaimustusfaktor.

hesus on so-ny müügimees.

(enn kirjutab): Näiteks Sigma Quattro turuosa on võrreldes Nikoniga kaduvväike, aga garantii mõlemal 2 aastat…
Mis kuradi Uue Normaalsuse tingimused ??

[%sig%]

https://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44

pagan, vale link https://www.youtube.com/watch?v=xDMGVaHgTv4

(enn kirjutab): Nikonil on Sony sensor. Ja mis siis? Norma teeb Saabile turvavöösid. See ei tähenda veel, et Norma oleks autotööstuses tipptegija.

[%sig%]

(mihk kirjutab): Oli hea auto Volvo, aga neil polnud enam raha, et oma mootorit ja mootorite tootmise tehnoloogiat arendada. Ostsid VW grupi mootoreid sisse. Läks veel aastaid, siis ei jätkunud enam raha kere jm arendamiseks. Ja nii ta Hiinamaale maha. hädaga müüdigi. Sensoritehnoloogia valdajal on käes jäme ots. Sony on sensorite arengusse ja tootmistehnoloogiasse palju ja nutikalt investeerinud ja see annab nüüd head vilja. Fotoka sensor täidab põhifunktsiooni, teda Norma turvavööga ei kannata kuidagi võrrelda. Norma turvavööd osteti ikka odava tootmiskulu tõttu. Nikon vähemalt täna veel ostab ja müüb kvaliteeti, mitte hinda.