(Meremees): Nijkon D850 ISO

(aivar kirjutab): Nikon D850 on ebay vabas müügis ja väga soodsa hinnaga-kere maksab kõigest 3200 euri.
See on ligemale 700 euri soodsamalt kui Eestis.
https://www.ebay.de/itm/SALE-Nikon-D850-Digital-SLR-Camera-Body-Only-Kit-Box/272881676156?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

leian selle 3x00€ kere jaoks + oman jämedalt 6000€ eest klaase ja nüüd siis on 700€ hinnavahe probleemiks, et osta 1a huinjaa garantiiga, ebayst ?

olin kahe-vahel kas “müügimehe” nalja postitussse visata…
vanadel aegadel olid ju canoni vihkaja ?

(Meremees kirjutab): Mis Canonist vihata? Kes on Canoni peal ja kes Nikoni peal. Üleminejaid on suht vähe. See, kes julgeb ausalt ja avalikult asjadest rääkida, ei ole mingi vihkaja.

metsjeesus, oled üks katkine plaat.
laperdav peegel, nii-konn ( enne oli canon ), müügimees, sony.
mine tee vahelduseks pilti ka. aitab küll googlest ja deviantartist.

Mida sa selle Nikoni garantii kehtimise tõenäosusega nüüd mõtlesid? Ma võin äkki ainuke olla aga su puhevil tekstist ei saa mitte halligi aru. Kuidas see Sony innovatsioon ja turuosa Nikoni garantiisse puutub?

(Sulev kirjutab): No aus oleks tunnistada, et ka Soni garantii kehtib siiski 1-st väiksema tõenäosusega. Ja kui on ette võetud tänuväärne töö Nijkoni, Soni ja Cänoni tehasegarantiide 2 aasta pärast kehtivuse tõenäosuste võrdlemiseks, siis oleks kena nende võrdlemisel ka uuringu metoodikat tutvustada. Praegu tundub, et ainsaks metoodiliseks pidepunktiks on Jeesuse enda soolikatest imbuv vaimustusfaktor.

hesus on so-ny müügimees.

(enn kirjutab): Näiteks Sigma Quattro turuosa on võrreldes Nikoniga kaduvväike, aga garantii mõlemal 2 aastat…
Mis kuradi Uue Normaalsuse tingimused ??

[%sig%]

https://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44

pagan, vale link https://www.youtube.com/watch?v=xDMGVaHgTv4

(enn kirjutab): Nikonil on Sony sensor. Ja mis siis? Norma teeb Saabile turvavöösid. See ei tähenda veel, et Norma oleks autotööstuses tipptegija.

[%sig%]

(mihk kirjutab): Oli hea auto Volvo, aga neil polnud enam raha, et oma mootorit ja mootorite tootmise tehnoloogiat arendada. Ostsid VW grupi mootoreid sisse. Läks veel aastaid, siis ei jätkunud enam raha kere jm arendamiseks. Ja nii ta Hiinamaale maha. hädaga müüdigi. Sensoritehnoloogia valdajal on käes jäme ots. Sony on sensorite arengusse ja tootmistehnoloogiasse palju ja nutikalt investeerinud ja see annab nüüd head vilja. Fotoka sensor täidab põhifunktsiooni, teda Norma turvavööga ei kannata kuidagi võrrelda. Norma turvavööd osteti ikka odava tootmiskulu tõttu. Nikon vähemalt täna veel ostab ja müüb kvaliteeti, mitte hinda.

(analüütik kirjutab): Nikon D850 on teinud korraliku hinnalanguse - 800 euri https://www.hinnavaatlus.ee/1045520/nikon-d850-body/ Nüüd on hind täpselt 3000 euri.
Täpselt aasta tagasi maksis kaamera 3800 euri.Tõsi ebays saab uue kaamera veel soodsamalt 2500 euroga.

(enn kirjutab): analüütik kirjutas:

Nikon D850 on teinud korraliku hinnalanguse - 800 euri. Nüüd on hind täpselt 3000 euri.

Ütle mulle üks pood Eestis, kus ma astun uksest sisse ja saan kohe kätte D850 kere, kui 3000€ letile panen?
Ütle mulle üks selline pood Soomes?
Ütle mulle üks selline pood Saksamaal?
https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5706765_-d850-body-nikon.html
Tõsi, Saksamaal on Nikoni jõuluale 300€ (st selle summa saab peale ostu Nikonilt tagasi küsida), aga ka seda maha võttes on hinnad ca 3400€
Saksa e-bays 2500€-ga müüjad on lähemal uurimisel kõik from Hong Kong.
Last but not least -USA
Kui D850 mullu juulis välja tuli, oli MSRP $3299. Täna on B&H hind $3,296.95

Analüütikud…

[%sig%]

(Pandres kirjutab): Täpselt ei saa aru, mis näiteks siit tellimisel siis viga on? https://store.iamphotographer.eu/EE/6116/4920/vba520ae-nikon-d850-body
Peaksin rohkem maksma lihtsalt selle eest, et mõni pood kaameraid niisama hunnikute kaupa letis hoiab?

(Ennu paugule kirjutab): Fotoakadeemias on hind 3000 euri.Sulle ju anti lingid.

(enn kirjutab): > Fotoakadeemias on hind 3000 euri.Sulle ju anti lingid.

Hind on, aga kaamerat reaalselt pole. Sõna TELLITAV seal lingil just seda tähendabki. Kui pikk on ooteaeg, seda seal ei öelda. Tuletan meelde, et minu küsimus oli - Ütle mulle üks pood Eestis, kus ma astun uksest sisse ja saan kohe kätte D850 kere, kui 3000€ letile panen?

[%sig%]

(enn kirjutab): Nüüd pakub Turuliider D850 kere 2995 euroga koos kirjaga Saadaval.
http://turuliider.ee/et/fotokaamerad/17558-nikon-d850-body.html
Üldiselt iga soliidne firma, mis väidab, et tal on kaup olemas, piirdub tellimise vormistamisel kogusega, mis tal reaalselt laos olemas on. Panin ostukorvi 199 kaamerat, mispeale arvati, et kui ma maksan 596 005€, siis saan need kõik. Maksimaalselt telliksin sealt 3€ filmi. Aga jutumärkides analüütikutele annab see järgmise võimaluse rääkida D850 järsust hinnalangusest :slight_smile:

[%sig%]

(Pandres kirjutab): Huvitav, mitu D850-t eestis ühes kuus müüakse? Ja kui palju neist ostjatest on valmis maksma 700€ rohkem, põhjuseks kaamera koha peal katsumise ja kohe kätte saamise võimalus, lisaks üldine usaldamatus internetikaubanduse vastu? Nii et ei kannata 3-14 päeva oodata, nagu pakub iamphotographer pood.
Lisaks, huvitav oleks näha Eesti poodide nimekirja, kus on D850 kohe koha peal olemas (ükskõik mis hinnaga siis).