Metz 44 AF-2 ei toimeta nii, nagu peaks

Tere!
Välklamp lülitub kenasti sisse, aga välku ei tee. Asi on suhteliselt vähe toimetanud, maksimum vast 100 sähvatust. Akud täis… On keegi sarnase jamaga kokku puutunud?

Nii uus asi läheb poodi tagasi, mitte foorumisse.

(Sulev kirjutab): Kas isegi test-nupule vajutades ei tee?

(Meremees kirjutab): Vali katsetamiseks välgu M seaded, aga kui ei tööta, siis müüja juurde sellega.

Mekaplärtsaka puhul tasub arvestada et kui sellesama välguga garantiisse pöördud siis esimese asjana lüüakse sul näpud sahtli vahele ja küsitakse KUST SA SELLE VÄLGU OSTSID???!!!??? (just nagu oleks see kõige esmasem ja kõige põhimõttelisem küsimus garantiiremondi teostamiseks).

Kui siis arglikult pugised et ostsid €uroopa liidust ja MekaPlärtsu kodulehel on suurte ja selgete tähtedega kirjas et garantiid teostab Paastumaarjamaal Nordic Analoog, siis kähvatakse peale mõningast mõtlemispausi EKS VÕTKE SIIS ARVE KAASA JA TULGE PEE-POINTLESS POODI.

Seega puhtalt isiklik soovitus – kui su närvikava ja eneseväärikus sulle natukenegi armas on, siis võta tinutuiskolb ja lapi seesama välgats ise ära!
NB! Välgus pesitseb suht potsakas ja suht pingetpakkuv kondekas, sellega tasub pisut ettevaatlik olla!

(Tarmo kirjutab): Tänud vastamast. Välk on soetatud Photopointist ja rändab sinna tagasi. Test-nupp ega mitte mingi muu valem ei aita. Huvitav on see, et antud asi juhtus ca 1 kuu enne garantiiperioodi lõppu…

Tarmo kirjutas:

Huvitav on see, et antud asi juhtus ca 1 kuu enne
garantiiperioodi lõppu…

Haa! :slight_smile:
Lisaks muudele vigadele ei oska Metzlased ka oma garantiiperioodi õigesti ajastada – häda neile!


:stuck_out_tongue: