(Mia): Neljapäeval

Saadagu taaskord tartus kokku, istutagu plekkpanges maha, võetagu mõned leemed ligi ja aetagu paar sõna juttu.
Tänan tähelepanu eest!

Jussil ka isu vürtsika toidu järele… seega katsub ühineda!

Parimatega,

Juss

(kibeniru kirjutab): ei julge midagi lubada, tahaks hirmsasti…
antagu andeks või vähemalt kergem karistus kui 2. korda järjest vahele jääb.

a lootus kaob ju viimasena…

virtuaalne kohake broneeritud :slight_smile:

Käsi!

noh.

tulge parem ökopungile tiigi veskisse, küll juttu jõuab pärastki ajada.
koht on, muide, päris pildistamisvääriline.

Mina tuleks ja siiski pigem pange kui punki.

(arno (arnolts) kirjutab): tahaks ka tartusse!
/arnolz, unistab niisama/

Mõtlesin juba varem, et mis see Tiigi veski on. On see ehk too maja, mis Tiigi 78 arvutiklassi aknast hetkelgi paistab. Tulen ilmselt, kui õnnestub iso 1600 nega hankida.

mis teil sääl tartus viga…

Ökopungile! Kaameraga! Punk ei surnd ära!

nuuks, nuuks…

Minu väljaskäik jäi kahjuks üsna mannetuks :frowning:

Pidin ühe “fotokalaga” täna tulema aga viimasel hetkel selgus tal, et muud edasilükkamatud toimetused käsil ja seega ei saa tulla! Mõtlesin et mis seal’s ikka, lähen kella 9 -ks kohale ja küll ma seltskonna mõne laualejäetud kalapea või fotoaparaadi hunniku järgi ära tunnene aga tutkit vasja… Kust ka ka ei otsind ja kuhu ma ka ei roomand… no ei ole “kala”!

Ma ise olen korra “Mia-t” näinud ja “Naat” -i kah pildipealt näinud, et küllap ma ära tunnen aga kas ma ei näinud-või polnud neid tulnud…ei tea.

Viisaka inimesena ei hakkand aga üle saalide(ei tea ka kamp käib esimesl korruse või teise korruse saalis koos) ka karjuma, et kus te olete.

Ei osanud muud teha, kui tellisin mõned vürtsisemad kanakoivad +natuke vürtsisemat juurvilja +magusamat riisi ning koju naase juurde söögist mõnu tundma.

Mis seal ikka igatahes kõht on hääd-paremat täis ja tuju ka suhteliselt normaalne :slight_smile: …kuigi heameelega oleks ikka üle vaadand, et kes meil Tartus koos käivad ja oleks taht targemate käest ka mõnda küsimust Photoshopi kohta küsida aga eks ma piinan teid siis foorumis :slight_smile:

Parimatega,

Juss @ arvab, et fotokala kollektiivil võiks avalikes kohtades koos käies mingigi lipp-vimpel või muu asjakohane “salamärk” kusagil kaugelenähtavas kohas olla :slight_smile:

no ma käisin ökopunkil exole. villu oli nii täis et tale i tulnud laulusõnadki meelde ja bassimees kysis peale esimest lugu: “mis lugu me mängisimegi nyyd?”
heli ol pekkis täiesti. ÖKOPUNK my ass!

aga rahavas oli tore, ja Nurga Karla vist liputas seal mingi toruga ka niet näita piltte siis Jumbu !

belx.

Jumbu? Solvad? Noh, seal peol oli ainult kolm ilusat naist (neistki üks minuga, seega mitte Sina). Kui Sa polnud üks ülejäänud kahest, siis olednaisjumbu! Anyway, pildistasin rulli Superia 1600 filmi ja mingit eksootilist (ja odavat) Konica slaidi. On tõenäoline, et tuli ka paar-kolm head pilti, mis siis kunagi Teilegi nähtavaks saavad.
“supeer loogika…oled mu aeroobika” jESjES:)

eisolva. ja mina pole ilus! niet ära ise solva. eadaega.

blx

(naat kirjutab): Belca on ilus ja siis on tal veel motikas ja puha …
Jussile lohutuseks, et oleksid meid kindlasti leidnud kui oleksime seal olnud aga ise jõudsin alles pisut enne kümmet ja Mia oli just enne mind saabunud, guidz tuli veel hiljem … . Järgmiseks korraks telefon 055 250 24