Nikon Z6S ja Nikon Z7S

Nikon on teada andnud et uuendab põhjalikult enda hübriid kaameraid Z6 ja Z7 Kaamerad peaks müüki jõudma 2020 aasta lõpuks ja nende nimeks saavad Z6S ja Z7S
Teadupärast Z6 ja Z7 said päris kehva autofookuse.Pildistamise rezhiimis ning hämaras oli AF täpsus probleemne.On loota et Nikon selle vea parandas.
Uutel Z kaameratel saab olema 2 mälukaardi pesa ja patareitald mis sobilik vertikaalpiltide tegemiseks.
Täpsem info on siin:
https://nikonrumors.com/2020/09/21/updated-rumored-nikon-z6s-and-z7s-camera-specifications.aspx/

Nikon pole midagi teada andnud, tegemist kuulujutuga.

(Mihk kirjutab): Kuulujuttudest ei maksa leili minna, isegi mitte Nikoni kohta käivatest kuulujuttudest.
Vaata pigem ajas tagasi ja kommenteeri oma 20,veebr. avatud teemat pealkirjaga - Sony hakkab fotokaamera äriga lõpetama.

Kuulujuttude levitamine EI OLE KARISTATAV!

Seega milles küsimus?!?

  • Ilmselt kukub olemasolevate Ziiiiii kaamerate läbimüük (kui ON kuhu kukkuda).
  • Ilmselt kukub pisut ka sonilötaka ja känn-onna läbimüük Ilmselt rohkem isegi känn-onnal sest sonilätu on hetkel hübriidimaailmas turuliider ehk ost on kindla peale minek, nii-konna ja känn-onnaga see nii EI ole.

Kokkuvõte: mida vähem müüki ja rohkem OOTAMIST seda parem. Meile kõigile. Mingihetk jõuab ka Pookio Vanadekodus asjapulkade ajudesse et innovatsiooni kinnihoidmise aeg on läbi, sahtlis olevad lahendused lähevad töösse ja tohletaval turul saab olema mingi areng.

OOTAME…

Ja jah:

https://makeameme.org/meme/forest-jesus-still

Tundub et härrakesele EI ole see OOTAMISE jutt mokkamööda. Kohe teps mitte…

Paraku see on AINUS mida MEIE ehk OSTJAD hetkel teha SAAVAD.

Müügiärikad võivad ögiseda, mögiseda, plägiseda, ägiseda, vigiseda, pugiseda jne niipalju kui kõrikesest läbi mahub kuid kui ikka müüki EI ole siis TULEB midagi ette võtta. Näituseks parandada kauba kvaliteeti või – pankrotti minna…

Mis sa ootad, pildista sellega, mis sul on! See uue ostmine on nagu natsistlik tegevus - enda tilli dekoreerimine. Loodad oma lollust kompenseerida automaatikaga. See ei too sulle naisi - usu mind.

Fotograafias ON suhe 99% tehnika 1% anne. Kahjuks.

Seega kui EI ole tehnikat EI ole ka tulemust (või on tulemus tükk maad kesisem)…

pildista sellega, mis sul on
Täpselt seda ma TEENGI!!!
Kuna uuel kaameral POLE hetkel ühtegi oluliselt tuntavat eelist vana ees (ok focus peaking mingis otsas kvalifitseerub) SIIS ongi enda tegevus ja tagasihoidlik soovitus ka teistele – OODATA. Pole palju lisada et kaamera ostuks kõrvale pandud raha ON hetkeseisuga läinud tehnikasse kus ON olnud arengut…

Fototurg ja fotohuviliste hulk EI ole nii väike et keegi ei viitsiks sinna üldse investeerida. Ok hetkel on triopol kapitaalselt stagneerunud kuid kuna tegija on hetkel siiski soft ja elektroonika, ei ole ka täiesti uutel tegijatel üleliia keeruline Turule tulla (ning paari aasta koor kokku riibuda)…

Ilmselgelt selline olukord EI meeldi ei minule ega ka teistele kaameraostjatele. Paraku jahh – ainus mis meie – OSTJAD hetkel teha saame on OODATA. Mida vähem me relikttehnoloogiale kulutame seda varem jõuab tootjale midagi kohale ning seda paremini tunneme me endid nt uue nutufööni või uue teleka või uue elektriauto vms tõeliselt uuendusliku vidinaga…

Mis lolli juttu sa nüüd taas räägid? See väärarusaam seletab sinu tehnopedetsemise põhjuse päris ilmekalt. Kui ikka annet ei ole, siis ei jää muud üle kui tehnoloogia üle virisemisele keskenduda :slight_smile:

MetsJeesus kirjutas:

Fotograafias ON suhe 99% tehnika 1% anne. Kahjuks.

[%sig%]

(Mihk kirjutab): Oleks aeg õppida vahet tegema asjadel, mida sa siin elus muuta saad ja mida ei saa. Ei tasu oma energiat kulutada asjadele, mida sa muuta ei saa. Su kaeblemine-kiibitsemine-hala (või oma ostmatajätmiste õigustamine iseenda jaoks) on suht tüütu ja nutitelefoni taevani kiitmine samuti. Kui rahakott ei võimalda, siis osta rahulikult viimase malli nutitelefon, sest see on kordades väiksem kulutus kui viimase malli täiskaader koos uue klaasikomplektiga. Viimase puhul on vaja veel enda poolt lisada annet, vähemalt 10 korda rohkem kui ise arvasid vaja minevat. Kuigi ka 10%-ne andekuse osakaal on ikka väga-väga madal.

Sa ei saand aru. Metsalise meelest silikon tissidega bimbod peaksid tuhandet jooksma votugraafi järgi, kes viimase tehnika ostis. Kuna nii ei ole, siis tehnika pole lihtsalt piisavalt arenenud. Ja sellist ei saa osta. :sweat_smile:

(marek kirjutab): TEE üks hea PILT loodusest mida KEEGI näinud ei ole ja LAE anonüümselt koos EXIFIga kasvõi UPLOD.EE keskonda. OLGU või MOBIILIGA. oleks HEA teada KAS sa PÄRISELT ka midagi TEED või oled ikka VANA-HEA GOOGLE TEOREETIK.

(Ain kirjutab): nonii, olemas
säh teile külajutte
https://blog.photopoint.ee/nikon-z-6-ii-taiskaader-hubriidkaamera/

meie võpsikuhull on keegi härra sten liit. ehe googletark. ilmselt nüüd on rahu majas (y)
ei ole fotograaf ega mobiili müükar. lihtsalt kõvataja…

1 Like

Ei ole päris lõpuni kindel. Foorumi migreerimisel liitsin kokku fotokala kasutajad+emailid ja foorumi emailid+nimed. Steni seos metsjeesusega tuli fotokala kasutajate seast - https://fotokala.ee/baas.php?aktsioon=tegija&autor_id=2958 . Kas tegemist on sama isikuga kes ka foorumis MetsJeesuse all mõtteid avaldab, ei ole kindel.

Küll ootaks aga Stenilt kinnitust või ümberlükkamist - @metsjeesus

Vt. ka: https://foorum.fotokala.ee/search?q=sten%20liit

See uus foorumisoft on ikka nii hea :slight_smile:

Uus foorumisoft ei ole hea.Mis oli vanal viga?

Ma eelistaks ka vana praegusele.