Normaalne kaamera äpp iPhone-le

Sattusin järgneva probleemi otsa – oli vaja siseruumides kähku üks näidispilt teha ja paremat fotokat polnud käepärast kui iPad.
Tegin pildi ja siis vaatasin, et servad julmalt maha cropitud, objekt nurgeti kaadrist väljas, kuigi pildistamise hetkel oli kõik ekraanil. Ruum kitsas, taganeda ka polnud võimalik. Proovisin kähku googeldada, iFööni tarkvara lubab fotosid teha ainult 4:3-le kadreeringuga, kaadri piire ka ei näita pildistamisel.
Kas keegi fotokalalistest teab mõnda normaalset fotoäppi, mis oleks tasuta ja kus saaks pildistamisel kaadrit valida 16:9-le, 3:2-le ja oleks muudest nõmedatest piirangutest vaba?
Kiiresti googeldades leidsin MuseCam-i, aga see on ka täiesti kõlbmatu, isegi püstkaadrit ei saanud pildistada…


petslane

(Sulev kirjutab): Adobe Photoshop Lightroom CC for mobile peaks ju puretud õuna peal ka töötama. Nõutud funktsionaalsus on vähemalt Androidi versioonis olemas. Ise ma õuna ei kasuta, pead ei julge anda, kas seal ka toimib.
https://helpx.adobe.com/lightroom/help/lightroom-mobile.html

Küsitakse pildistamise äppi, sa pakud töötluse äppi. Kuugel andis ikka vingeid tulemusi, kui kunagi kedagi aidata oli vaja. Isegi RAW saime kätte. Aga rohkem ma asjast midagi ei tea kah.

Sulev kirjutas:

Adobe Photoshop Lightroom CC for mobile peaks ju puretud õuna
peal ka töötama. Nõutud funktsionaalsus on vähemalt

Kas tolle Lightroom CC saab tasuta? Kui jah, siis millistel tingimustel?
Mulle tundub kuidagi tobe maksta raha programmi eest, mis vedeleb seadmes juhuks kui “ehk läheb vaja, siis kui normaalset fotokat pole käepärast”.


petslane

(henry kirjutab): Tundub, et saab ikka pildistada ka sellega:
https://helpx.adobe.com/lightroom-cc/how-to/camera-effects-lightroom-mobile.html

(Mati kirjutab): Kas iPad seadistusi oled uurinud ?

Kui ta RAW ei tee, siis pole tal mõtet.

(henry kirjutab): Alltoodud tingimustel teeb ka raw-i.

Beginning with version 2.5, Adobe Photoshop Lightroom CC for mobile (iOS) supports DNG raw image capture on any iPhone or iPad device that has at least a 12-megapixel camera, running at iOS 10.0 or newer.

(Sulev kirjutab): Sa, Peeter, oled rumal või? Mölised lihtsalt mölisemise pärast?

(Sulev kirjutab): Kirjade järgi tasuta.
Kui tahad premiumi, siis maksad 5 $
Tingimused on ju lehel kirjas, kui klõpsad sind huvitava variandi peal!
Nt õuna tahvli rada pidi minnes 2 klõpsu viib lehele:
https://itunes.apple.com/us/app/adobe-photoshop-lightroom/id804177739?mt=8
Kus kirjas, et:

Price Free
In-App Purchases:

  • Premium $4.99
  • Lightroom CC plan 1TB $9.99

Lisad ei ole kohustuslikud, seega ei pea võtma 1TB pilveruumi ja ei pea ostma premiumi.

PS. RAW toetus sõltub ennekõige sinu riistvarast!

(Sulev kirjutab): Peetrile ülbele debiilikule veel teadmiseks, et kasutan seda äppi juba aastaid. Seega ei mingit guugeldamist, vaid oma praktiline kogemus androidi peal.

Laenupakkumine tõsise isiku vahel

Tere proua ja härra

Ma olen valmis andma teile laenu 5.000 eurot kuni 10.000.000 eurot (kiire ja usaldusväärne laen). Ma olen partnerluses mitme pangaga, kes mind aidata. 3% suuruse intressiga võin teile anda selle laenu kõikvõimalike kindlustus- ja pangagarantiidega, sest sellepärast ei taha ma rikuuri seadust rikkuda, on sul igati näha igakuiseid makseid maksta kuni 35 aastat tagasi. need on meie laenutingimused. Võtke meiega ühendust
täpsem info E-post: [email protected]

E-mail : [email protected]

(enn kirjutab): IP järgi otsustades on Jaanika Benini (Aafrikas) sattunud ja seal padurikkaks saanud. Eesti keel kipub vaid ununema ja sarnaneb Google tõlkega :slight_smile:

[%sig%]

Ma olen palju targem kui sa arvatagi oskad. Ma nimelt ise ei kasuta poolpiduseid kaameraid. Aga kui keegi hädas aitan hea meelega. Tookord kuugeldades tuli välja sadakond äppi. Sinu pakutu oli esimene, mis valikust välja jäi. Palju vingemaid on olemas. See ei ole midagi väärt argument - mina kasutan mitu aastat. Mitme aastaga on see teema arenenud sinu tajutavusest kaugele välja. Kuugelda.

(Sulev kirjutab): Tead, Peeter, ma ei viitsi sinusuguste ülearenenud egoga isikutega vaielda.
Sinu 06.10.18 06:20 postituse eesmärk polnud ju kedagi aidata, vaid üritasid oma kommentaaridega minu soovitatud äpist tuhkagi teadmata mind halvustada. Lolliks tegid aga ikka, nagu alati, ainult iseend!
Teinekord guugelda! :slight_smile:

(Sulev kirjutab): Ole mureta, mul on täiesti suva selliste inimeste arvamusest, kelle argumendid on stiilis “ma olen sinust palju targem, sest mul on palju parem kaamera kui sul”.

Mati kirjutas:

Kas iPad seadistusi oled uurinud ?

Milliseid seadistusi?
Apple poolt kaasa pandud kaamera äppil nagu polegi eriti midagi?


petslane

Sulev kirjutas:

Kirjade järgi tasuta.
Kui tahad premiumi, siis maksad 5 $

Tänud, see on just sobiv asi!

Ise ei hakanud Adobe asju üldse uurimagi, kuna arvasin, et need maksavad niikuinii ilgelt palju, 20€ kuus vms :slight_smile:


petslane