Reisikott, kuhu mahub ka kaamera sisse

Hei,

Kotiturg on võõras ja kiire guugle ei toonud ka küsimusele vastust.

2-3 päevasteks reisideks vaja kotti, kuhu mahub
Kere + 2 objektiivi
Läpakas
Kaablid, akud, muud mudru.

Lisaks puhas särk, sokid, hambahari, raamat ja muud 2-3 päevase reisi tarvis

Kott ise peaks mõõtmetelt keskmise käsipagasi limiitidesse mahtuma

Enamus kotte on konkreetselt fotokola jaoks, muud reisitavaari sinna mahutada ja pakkida tundub pigem keeruline, oskab keegi suunata kuhugi?

Ehita sulle sobivasse tavakotti polstritest fotonurk.
Sa ei täpsustanud isegi, kas selja- või õla- või käekotti otsid.

(VHM kirjutab): Tahad kahte ühes. Lenukisse minnes pole nagu probleemi, ratastega väike käsipagas…aga kui nüüd kohapeal pildistama lähed kas siis võtad ka selle käsipagasi kaasa? Vist mitte! Võtad suure fotokoti, kõik mida nimetasid mahub sinna sisse, kas vead kogu nodi siis kohapeal kaasa või jalutad suure ja pooltühja fotokotiga ringi?..kahtlen selles. Võta endale käsipagasi mahus ratastel kott, millese pakid fotoka koti koos vajalikuga. Lähed pildistama on fotokas kotis ja mustad sokid koos trussadega hotellis käsipagasis.Tuled reisult tagasi saad fotoka üle õla visata ja tekib ruum mõne nänni jaoks. Üldiselt on üks käsipagas + fotokas + läpakas lubatud. Käsipagasi kaal on varieeruv, kuid mõõte peab kindlasti jälgima. Kui sa muidugi palmi all ööbid ja ühiskäimlas hambaid pesed siis on parim variant suur fotokott, millel on vaheseinad krõpsudega liigutatavad

(aivar kirjutab): Veider soov.Mina just neid kotte tobedaks peangi kus pool fotokotist on tehtud riiete jaoks.Sellise koti tootja arvab et ma ise ei oska vahesahtleid ümber tõsta või ära võtta et endale kott sobivaks teha.
Koti ostmisel tuleks tähelepanu pöörata ka koti enda kaalule.Väga kergelt võid osta koti mille enda kaal 2-3 kilo.Kuhu sa sellisega liikuda jõuad?
Ja soovitaks seda kotti:
https://www.caselogic.com/en/nl/products/camera/backpacks/slr-cameralaptop-backpack--slrc-206-_black

(A.T. kirjutab): ThinkTank Urban Disguise

Olen kümmekond aastat seda ThinkTank Urban Disguise 50 kasutanud ning suuremas osas rahule jäänud. Vastupidav, kerge ning ostsin ka rakmed seljas kandmiseks. Tegelikult neid oli kolmes mõõtmes, kui tol ajal ostsin ning …50 oli see keskmine. Kanderihma kasutan siiski veidi kõhnemat, mitte originaali, laenasin ühelt teiselt läpaka kotilt.

(AV kirjutab): Kui löögiõrn kaasavõetav piirneb- nagu kirjutatud- kere ja kahe väiksepoolse objega on vast mõtet osta kolm sobivat vutlarit kuhu nood eraldi pakkida. Loobid vutlarid olemasolevasse seljakotti või kohvrisse, pildistamiseks riputad vutlarid üle õla või vöö külge.Kaablid, ja muu pudi loopimist ei pelga ja erilist kotti ei tarvita.

Kuna sllise koti puhul jääb alati ruumist puudu, siis pead kas enda või soovitajate jaoks oma varanduse hulga täpsemalt ära kirjeldama. Ise olen ma paraku jõudnud kolme erineva kotini:

• Kui fotokola palju, siis fotoseljaott (Lowepro Protactic 450). Vajadusel saab ka alumisest või ülemisest osast sisu välja visata, ning sinna muud kraami panna.
  • Kui muud kola palju, siis tavaline sobivas suuruses seljakott, kuhu lendab sisse Lowepro Topload Zoom, pluss eraldi kotis teine objektiiv.
  • Kui tehnikat ja riideid enam-vähem võrdselt (või soov koha peal vaid fotokotti või vaid seljakotti kasutada), siis nüüdseks tootmisest maas Lowepro Orion AW. Suurepärane seljakott, millel saab ülemist ja alumist osa eraldi kasutada - ülemist seljakotina ja alumist õlakotina. Seljakoti ossa mahub lisaks muule varandusele kenasti ka 12 tolline laptop (praegu katsetasin, et pingutab kõrguse osas ka 15 tollise macbooki ära). Kahjuks tuleb seda otsida vaid järelturult.
    https://www.bhphotovideo.com/c/product/98660-REG/Lowepro_LP00603_PEF_Orion_AW_Belt_Pack.html
    Roland