Soovitage peegelkaamerat

Aitäh soovituste eest :slight_smile:

Hinnapiir kujunes välja selline, kuna ma päris täpselt ei tea, mida tahta. Olen lapanud internetipoode meil ja mujal ning 35k ainult kere eest on pisut palju. Sel juhul on väga reaalne võimalus, et suurepärase kaamera võimalustest jääb pool kasutamta :smiley: ?

Muide… kas mulle ainult tundub, või ongi Eesti fototehnika poed pisut nagu röövimise maiguga? Kui hind on konkreetselt 2 KORDA või isegi enam kallim hinnast mujal. (UK, USA, DE jne)

Korra jäi isegi silma e’Bays sellised hüperpakkumised, mis annavad Canon 5D Mark IIIga kaasa 5-7 toru + kõik vajalik (kotid, statiivid, muud tarvikud, pudi-padi). Ja hind on ka uskumatu. Pmst sellise komplekti saab sealt kätte sama hinnaga, mis nt Photopoindis AINULT kere eest küstakse. Kes teab, seletage mulle ka see trikk lahti, palun :smiley:

Ps. Kaamera ei pea olema uus ja eestist ostetud, mis lubab pisut selle hinnaga mängida.

Seda kaupmeeste teemat on foorumites pikalt arutataud.
5D Mark III osta kindlasti eBayst, mitte et ainult 1000 korda odavam, vaid mujalt ostes jäädki maksmisvõimalust ootama.

:slight_smile: jajah, kodanikud Nigeeriast on tegelikult jõudnud juba ka IV ja V versioonini sellest mudelist. Neil selle graveerimisliini uus tarkvara mida muidu käsitsi voolitud puunukkude jaoks kasutati lubab nüüd ka väiksemaid rooma numbreid :wink: Canon, turakad on alles takerdunud III juurutamisse.
Hind peabki uskumatu olema- muidu sa ei usuks.

Ehk siis - tegemist on pettusega ja asi on vuhvel?

Lappa Canoni leht läbi, saad teada, mis kaameraid nad toodavad, siis on palju lihtsam osta.
Sealt hakkab vaikselt tulema ka see miks kohapealse poodniku hinnad on kallimad ja vaikselt need teadmised siginevad.
No muidugi, selge see, et poodnik ei kingi midagi ja eesmärk on tal võimalikult suurt kasumit teenida, aga eks see päris tõde röövluse ja muu osas asu kuskil vahepeal.

(IndrekV kirjutab): Parem oota järgmine aasta ära, siis 10K eest saad ikka päris korraliku komplekti.

(bow kirjutab): 450D ja 50D on päris korralik suuruse ja massi vahe - mul on mõlemad mudelid kasutuses olnud - ja nii kummaline, kui see pole olen jäänud enamuses 450D kasutajaks - mulle meeldib ta väiksus :slight_smile: ainuke mis mind tema puhul häirib on ISO vahemik, kuid uuematel mudelitel 500 -550 peaks olema see lahendatud nagu ka 50Dl. 50D on ka igati tip-top aparaat, kuid nüüd on sellel ka juba järg olemas 60D. Avan, et võta 50D - kui ostad kasutatud peast. Ilmastiku kindlus parem ISO vahemik, suurem ja kvaliteetsem ekraan ja veel mõned pisiasjad. Aga ega ükski aparaat ilma objektiivita pilti tee :slight_smile: Vot selline harrastaja soovitus :slight_smile:

Pentax K-r

Tänan asjalike nõuannete eest :slight_smile:

IndrekV, mida sa järgmise aasta all mõtled? On siis oodata hindade langemist?

(IndrekV kirjutab): Kõik hinnad kukuvad… 15,6466 korda.

ha! :smiley:

(Siim Raadik kirjutab): Sa uuri natukene objektiivide osa oma tahtmiste täitmiseks, valikuid on sajast kroonist saja tuhande kroonini… . Millised täpselt ja millises hinnas Sa ostma oled võimeline ja milliseid Sul vaja võiks minna… ? Torudest lähtuvalt otsi neile taha suvaline kere, seda saab hiljem hõlpsalt vahetada, muu atribuutika vahetus enam nii lihtne ei ole…

ok, sain osta.ee oksjonilt canon 30d komplekti koos 2 gb mälukaardi, 18-55 mm obje ja koti 3715.-

Ise rahul. Mida te sellest kaamerast arvate?

(Tiit Veermäe kirjutab): kui su uue roosa kleidi ja värske blondeerimis-seguga peegli ees vänderdamiseks sobib, siis proovid ehk pilti ka teha? :slight_smile:

? ei saa sellest roosa kleidi ja blondeerimis-segu naljast (?) aru.
pilte tegin, päris asjalik.

Ootaks siis kommentaare 30d endistelt ja ka praegustelt omanikelt.

(Siim Raadik kirjutab): Siin pole üldiselt sellist brändisortide ‘fännklaabi’, kes kindlat kere fetišeerib… .

Ja kui Sa kleidijuttu ei mõista, siis mine (kõrg)kooli või lihtsalt kasva veidi, heatahtlik ‘joke’ peaks ka põhiharidusega mõistetav olema… :stuck_out_tongue:

Volga omanikud harrastavad klubilist tegevust. Vjatka omanikud vist mitte, 30D on ka vähe nagu kodumasin, vanem selline. Kasutada kõlbab heasti.

Siim, ära sina küll minu kõrghariduse pärast muretse, puhka jalga. :wink:

Küsisin lihtsalt arvamust… Ei oota, et keegi peaks siin hakkama oma fetišeid välja elama.

(Siim Raadik kirjutab): >Volga omanikud harrastavad klubilist tegevust.

et siis nagu rõõmus uudis lõunariiklastele…?

Vjatka omanikud vist mitte…

Vjatkat pole lõunas kunagi olnt, ega tule… :stuck_out_tongue:

fotovärgiga põrkab see sõnavõtt küll sedavõrd, et kui on pappi Volgasse hukata, siis jääb midagi ka kohalikesse pilditrükipoodidesse, loodetavasti… :wink:

(Tiit Veermäe kirjutab): näen, et sa ei saa ka keerulise foorumis puusse vastamisega hakkama, st ikka uus roosa kleit oleks parem :slight_smile:

aga mis põdemine see sul üldse on? kui SINA oled proovinud ja OTSUSTANUD, et sulle kaamera on sobiv ja hea, mis pagana sõbrannadega foorumis kiitmis-kiimlemist sul vaja? et ikka keegi peab sulle takka kiitma, et küll sa oled tubli ja tark, et sellise valiku tegid…ja soeng on muidugi äge…
pead vist mingi muu blondi-foorumi valima.