Soovitage peegelkaamerat

Lappa Canoni leht läbi, saad teada, mis kaameraid nad toodavad, siis on palju lihtsam osta.
Sealt hakkab vaikselt tulema ka see miks kohapealse poodniku hinnad on kallimad ja vaikselt need teadmised siginevad.
No muidugi, selge see, et poodnik ei kingi midagi ja eesmärk on tal võimalikult suurt kasumit teenida, aga eks see päris tõde röövluse ja muu osas asu kuskil vahepeal.

(IndrekV kirjutab): Parem oota järgmine aasta ära, siis 10K eest saad ikka päris korraliku komplekti.

(bow kirjutab): 450D ja 50D on päris korralik suuruse ja massi vahe - mul on mõlemad mudelid kasutuses olnud - ja nii kummaline, kui see pole olen jäänud enamuses 450D kasutajaks - mulle meeldib ta väiksus :slight_smile: ainuke mis mind tema puhul häirib on ISO vahemik, kuid uuematel mudelitel 500 -550 peaks olema see lahendatud nagu ka 50Dl. 50D on ka igati tip-top aparaat, kuid nüüd on sellel ka juba järg olemas 60D. Avan, et võta 50D - kui ostad kasutatud peast. Ilmastiku kindlus parem ISO vahemik, suurem ja kvaliteetsem ekraan ja veel mõned pisiasjad. Aga ega ükski aparaat ilma objektiivita pilti tee :slight_smile: Vot selline harrastaja soovitus :slight_smile:

Pentax K-r

Tänan asjalike nõuannete eest :slight_smile:

IndrekV, mida sa järgmise aasta all mõtled? On siis oodata hindade langemist?

(IndrekV kirjutab): Kõik hinnad kukuvad… 15,6466 korda.

ha! :smiley:

(Siim Raadik kirjutab): Sa uuri natukene objektiivide osa oma tahtmiste täitmiseks, valikuid on sajast kroonist saja tuhande kroonini… . Millised täpselt ja millises hinnas Sa ostma oled võimeline ja milliseid Sul vaja võiks minna… ? Torudest lähtuvalt otsi neile taha suvaline kere, seda saab hiljem hõlpsalt vahetada, muu atribuutika vahetus enam nii lihtne ei ole…

ok, sain osta.ee oksjonilt canon 30d komplekti koos 2 gb mälukaardi, 18-55 mm obje ja koti 3715.-

Ise rahul. Mida te sellest kaamerast arvate?

(Tiit Veermäe kirjutab): kui su uue roosa kleidi ja värske blondeerimis-seguga peegli ees vänderdamiseks sobib, siis proovid ehk pilti ka teha? :slight_smile:

? ei saa sellest roosa kleidi ja blondeerimis-segu naljast (?) aru.
pilte tegin, päris asjalik.

Ootaks siis kommentaare 30d endistelt ja ka praegustelt omanikelt.

(Siim Raadik kirjutab): Siin pole üldiselt sellist brändisortide ‘fännklaabi’, kes kindlat kere fetišeerib… .

Ja kui Sa kleidijuttu ei mõista, siis mine (kõrg)kooli või lihtsalt kasva veidi, heatahtlik ‘joke’ peaks ka põhiharidusega mõistetav olema… :stuck_out_tongue:

Volga omanikud harrastavad klubilist tegevust. Vjatka omanikud vist mitte, 30D on ka vähe nagu kodumasin, vanem selline. Kasutada kõlbab heasti.

Siim, ära sina küll minu kõrghariduse pärast muretse, puhka jalga. :wink:

Küsisin lihtsalt arvamust… Ei oota, et keegi peaks siin hakkama oma fetišeid välja elama.

(Siim Raadik kirjutab): >Volga omanikud harrastavad klubilist tegevust.

et siis nagu rõõmus uudis lõunariiklastele…?

Vjatka omanikud vist mitte…

Vjatkat pole lõunas kunagi olnt, ega tule… :stuck_out_tongue:

fotovärgiga põrkab see sõnavõtt küll sedavõrd, et kui on pappi Volgasse hukata, siis jääb midagi ka kohalikesse pilditrükipoodidesse, loodetavasti… :wink:

(Tiit Veermäe kirjutab): näen, et sa ei saa ka keerulise foorumis puusse vastamisega hakkama, st ikka uus roosa kleit oleks parem :slight_smile:

aga mis põdemine see sul üldse on? kui SINA oled proovinud ja OTSUSTANUD, et sulle kaamera on sobiv ja hea, mis pagana sõbrannadega foorumis kiitmis-kiimlemist sul vaja? et ikka keegi peab sulle takka kiitma, et küll sa oled tubli ja tark, et sellise valiku tegid…ja soeng on muidugi äge…
pead vist mingi muu blondi-foorumi valima.

Fotovärgiga põrkab ehk niipalju, et ei ole piisavalt uus ega piisavalt vana mudel, et elavat huvi äratada.
Lõunaosariikide kohta ei tea sõna sekka kosta. Viimati kui neist kuulda oli lõppes asi kapitulatsiooniga. Aasta oli siis 1865 :wink:

No mida paganat sa närid nüüd, Tiit? Vasta küsimusele või ole oma roosa kleidiga. Ära mõlemat korraga tee, palun.
Oleks pigem oodanud kui keegi annaks märku selle kere nõrkadest kohtadest vms. Esimene peegelkaamera mul.

(Siim Raadik kirjutab): Ainus nõrk koht sellel komplektil on kasutaja. Jaapani inseneride töö tulemus on pikka aega üle konkreetse kasutaja arusaamistest… :stuck_out_tongue:

(Tiit Veermäe kirjutab): pole sel kaameral midagi häda, paar aastat viimasest esilehe-moest maas, aga sugugi mitte sõnnik selle pärast.

ma teen ise ka mitu? aastat vana kerega(vana5d), ega näe mingit põhjust 5dII peale “apgreidida”, ennemini vastupidi. ostsin just paar nädalat tagfasi teise samasuguse, et kui turg tihedaks läheb ja ka usa-turult vana 5d kaob uunikumiks, ei peaks MkII vägisi võtma :slight_smile:

otsusta ikka enda isude järgi, ära lase miskil marketingi-lalinal endale ebakindlust süstida. küll ise tunned, kui kuskilt king pigistama hakkab. enne seda las koerad hauguvad, karavan liigub edasi.