Tahvelarvuti

Tahvelarvuti Archos 97b Titanium HD
Kas kiidate või laidate? Ise olen täielik võhik tahvelarvutite suhtes aga kuna see on väidetavalt väga vähe kasutatud kasutatud toode, siis tekkis küsimus, et miks ära müüakse…

Kõik oleneb sellest, milleks seda kasutada tahad. Kodus netis surfamiseks ja lihtsamate mängude mängimiseks kasutamiseks on see tahvel päris hea. Paati navigatsiooniristaks kaasa võtmiseks aga ebamugavalt suur ja raske kobakas ja mitte kõige praktilisem. Seal eelistan oma Nexus 7 selle kerguse ja kompaktsuse pärast.
Archos 97b Titanium HD ekraan on hinnaklassi kohta üsna viisakas, kõrge resolutsiooniga. Pilt on selge ja värvid erksad, tekstid hästi loetavad. Värvide realistlikkust ei oska hinnata, kuna fototöötluseks pole seda tahvlit kordagi kasutanud. Tahvli põhikaamera kohta paraku eriti midagi head öelda ei oska, minu telefonid teevad igatahes palju paremat pilti. Aku peab minu jaoks piisavalt (u 8 tundi laadimise kohta), venna samasuure ekraaniga Lenovo aku peab siiski oluliselt paremini. Minule pole probleemiks olnud suhteliselt piiratud salvestusmaht (8GB), mida saab siiski mälukaardiga laiendada. Operatiivmälu on ägedamate mängude jaoks vähevõitu ja protsessor nõrgapoolne. Selle tõttu ilmselt neid nii soodsalt järelturul müüaksegi, et soovitud mängud korralikult või üldse ei jookse.