Tallinna Fotokuu - 17 01.09–29.10.2017

TALLINNA FOTOKUU
17 01.09–29.10.2017

Tallinna Fotokuu on omaalgatuslik rahvusvaheline kunstibiennaal, mis võtab lähtepunktiks fotograafia ja kaamerakultuuriga seotud arengud ning keskendub kunsti seostele protsessidega kaasaegses ühiskonnas, majanduses ja poliitikas.

Kokku on Tallinna Fotokuu 2017 põhiprogrammis mitmed rahvusvahelised ja Eesti kunstnike näitused Tallinna kunstiinstitutsioonides ning Eesti Fotokunstimess. Biennaal algab rahvusvahelise kuraatori Anthea Buys’i näitusega 1. septembril 2017 Tallinna Kunstihoones ja kestab 29. oktoobrini. Lisaks toob festival Eesti publiku ette väljapaistva valiku rahvusvaheliste ja kohalike kunstnike ajakohaseid teoseid.

Fotokuu oluliseks osaks on publikuprogramm, mis toob välja seoseid erinevate näituste vahel, avab ja ka laiendab näitustel käsitletavaid teemasid. Publikuprogrammis on Eesti ja väliskülaliste loengud, giidiekskursioonid, töötoad, filmiõhtud ning haridusprogramm lastele ja noortele.

Tallinna Fotokuu 2017 kunstiline juht on Laura Toots ja tegevjuht Kadri Laas. Fotokuu toimub Fotokunstnike Ühenduse (Foku) eestvedamisel ning Eesti Kultuurkapitali ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse toetusel.

Vaata lisaks: www.fotokuu.ee