(Tanel): Kas keegi on tellinud e-infin.com lehelt?

Tere.
Sealt ostetud toote garantii päringule vastati nii:

All products come with our 12 months warranty and you can have them returned back to our London office for service in case there is a problem.

However these guarantees are not official and they will be performed by our in house repair agent.

Tere.
Sealt ostetud toote garantii päringule vastati nii:

All products come with our 12 months warranty and you can have them returned back to our London office for service in case there is a problem.

However these guarantees are not official and they will be performed by our in house repair agent.

Sorry!
Valesse kohta.

(aivar kirjutab): Sander kirjutas:

Aasta on mööda läinud, ehk siis võimalik, et vahepeal on
keegi seda e-poodi kasutanud, ja saanud omad kogemused vms.

1.Eestist ostetakse fotokraami ainult siis kui oled väga rikas või väga loll.
2.Mul ei ole ühtegi tuttavat kes oleks midagi Eestist ostnud.
See ei kehti kasutatud nodi kohta.Kasutatud tehnikat on Eestist võimalik saada odavamalt kui näiteks ebayst.

Töökaaslane tellis jälle EOS R-i kere. Säästis ilusa kopika. Dhl lennutas nädalaga kohale. Garantiid pole - teadlik riski v6tmine.

(enn kirjutab): Peale Brexitit (st teoreetiliselt mõne nädala pärast) muutub tellimine mõttetuks (e-infin saadab Inglismaalt) kuna siin lisatakse käibemaks ja vähegi kallima tellimuse korral ka tollimaks.
https://majandus24.postimees.ee/6801895/maksuamet-hoiatab-inglismaalt-tellitud-pakid-voivad-maksu-alla-minna
Teoreetiliselt võivad nad muidugi oma putka nt. Saksamaale üle viia

[%sig%]

Teoreetiliselt võimalik ka Sillamäele või Mõisakülasse. Aga Eesti Posti võimetus välistab võimaluse. Jääb siis Portugal, Sloveenia jm EU seast valik. Soovitaksin ise Bulgaariat, endal väga head kogemused sealse logistika ja täpsusega.

(K kirjutab): Brexit veel päris läbi pole surutud, kas sealt lehelt tellides tuleb veel sellise magusa hinnaga? Ja võibolla rumal küsimus, aga kuidas need hinnad nii head seal saavad olla? Ei ole küll kuulnud, et objektiive tänasel päeval järgi tehakse, aga siinse hinnaga võrreldes on Sony 24-70 GM 600 eurot sealt ostes soodsam.

Hinna teeb soodsamaks kauba teadmata päritolu ning garantii puudumine. Ostuotsuse teeb igaüks oma riskitaluvuse pinnalt.

erko kirjutas:

kauba teadmata päritolu ning garantii
puudumine.

Kaup on ikka canoni ( v6i brändi ) tehasest pärit. Lihtsalt mitu maaletoojalikku vahekätt on vahelt ära. M6ned brändid isegi raha eest ei paranda hallturult tooteid. Ei tea kuidas canoniga on, kas raha eest overall parandaks?

(Martin kirjutab): Hong Kongis pakkusid paljud garantiita ja parema hinnaga kauppa. Minuarust on see täiesti legaalne kaup ja lihtsalt garantiikohustusest taganedes saad palju parema hinnaga, muud konksu polegi.

(enn kirjutab): H. P. kirjutas:

Ma pole veendunud, et saad hallturu tootele emakeelsed
kasutusjuhendi, ja vajadusel tuge.
Ja mina olen selles täiesti veendunud

emakeelse kasutusjuhendi
Arvestades keskmise paastu-maarja-maa-keelse kasutajajuhendi tõlkekvaliteeti, eelistan ingliskeelset. Üldjuhul saab selle tootja kodulehelt alla laadida ehk whuucäärz…
Viimase aja eestindustest hakkas silma ühe pelletikatla juhm-puldilt seade vaakumi temperatuur. Võtsin kokku kogu oma füüsika-koolituse ja üritasin tükk aega välja mõelda mis asi on vaakumi temperatuur ja millise meetodiga seda mõõdetakse kuini meenus matemaatikast tuntud-teatud tähelepanek et KÕIK väited tühihulga elementide kohta (m.h. vaakumis paiknevate aatomite temperatuuri kohta) on alati ja absoluutselt tõesed…

ja vajadusel tuge
Seda millist tuge saab mingi känn-onna perssekukkunud poolekaadrilise sensoriga terve õhtu ära rikkunud foto-amatoor teame me kõik – lihtsalt hulk artikuleeriumata sõimu ehk sõltumata sellest, kust august sa oma relikt-tehnoloogia kokku ostnud oled – mingit tuge sellele tehnoloogilisele äpardisele loota EI ole. Seega vahet EI ole kust ostad, siitmaalt ostes kulutad lihtsalt hunniku pappi ühe perssekukkund häda-ärika toetamiseks…

(Martin kirjutab): Poolekaadrine on väga korralik valik. See jutt, et peab olema täiskaader on täielik jama. MetsJeesus kirjutas:

emakeelse kasutusjuhendi
Arvestades keskmise paastu-maarja-maa-keelse kasutajajuhendi
tõlkekvaliteeti, eelistan ingliskeelset. Üldjuhul saab selle
tootja kodulehelt alla laadida ehk whuucäärz…
Viimase aja eestindustest hakkas silma ühe pelletikatla
juhm-puldilt seade vaakumi temperatuur. Võtsin kokku kogu oma
füüsika-koolituse ja üritasin tükk aega välja mõelda mis
asi on vaakumi temperatuur ja millise meetodiga seda
mõõdetakse kuini meenus matemaatikast tuntud-teatud
tähelepanek et KÕIK väited tühihulga elementide kohta (m.h.
vaakumis paiknevate aatomite temperatuuri kohta) on alati ja
absoluutselt tõesed…

ja vajadusel tuge
Seda millist tuge saab mingi känn-onna perssekukkunud
poolekaadrilise sensoriga terve õhtu ära rikkunud
foto-amatoor teame me kõik – lihtsalt hulk artikuleeriumata
sõimu ehk sõltumata sellest, kust august sa oma
relikt-tehnoloogia kokku ostnud oled – mingit tuge sellele
tehnoloogilisele äpardisele loota EI ole. Seega vahet EI ole
kust ostad, siitmaalt ostes kulutad lihtsalt hunniku pappi ühe
perssekukkund häda-ärika toetamiseks…

(marek kirjutab): eks üks objektiiv vajab 200 lehelise juhendi läbi lugemist küll :smiley: :smiley:

Näib et sul on ikka siiani alukad praovahel kinni. Palju sellest nüüdseks juba möödas on, mingi 4-5 aastat? Saa üle juba või mine kuhugi mujale kiunuma oma Canoni poolekaadri ja perssekukkunud ärikate üle.

Seniilistuva Päikese Maa Insenerid üritavad oma saadaoleva arunatukese ulatuses ikka veel toota seadeldisi kus on ziljard + 1 funktsioooooni. Sinna juurde kuulub siis Suure-Sovieti-Entsüklopeeeedia mahus Manuaal (suure M-iga Manuaal) kus kõige selle kasutamine lahti seletatakse. Mida paksem manuaal, seda uhkem (ja kallim) seadeldis.

Võrdluseks nt minu nutufööniga EI tulnud manuaali kaasa. Mitte mingisugust manuaali. Oli karp, laadija, nutuföön kuid manuaali lihtsalt netu. Võimalik et oli mingi paber mis rääkis laadija ühendamisest ja powerist-wolüümist kuid kaotasin selle lipaka ilmselt karbi põhja ära. Polnud vaja. Seega poogen pohh, kas manuaal on Uus-Aramea või Vana-Hindi keeles – manuaali pole vaja. Lihtsalt.

See VÕIB olla otsejäreldusena ka põhjus miks fotokola müük – kuidas-nd-viisakalt-öelda – kiratseb ning nutuföönid müüvad nagu loomad (missest et manuaali ei ole-või kui ka on siis whookäärzz, ei loe seda lipikut niikuinii mitte keegi).

Millest nii hale kiun? Ärikene ei taha minna?!?
Päädlakk, müü tooteid mis müüvad!!!

Kui sektor on vabalanguses (ja fotosektos seda ON) siis vaheta sektorit.
Kui tarnija ikka ei suuda tarnida siis vaheta tarnijat!

Tehnoloogiamaailmas on ülitavaline et mingi tarnija jääb loorberitele losutama ning teised panevad kabinal mööda. Sinu TÖÖ on tuvastada ära see startup kelle asjast ON asja saamas ja hakata turundama selle tooteid. KOHE! Persseläinud firma las läheb oma äpardunud toodetega pankrotti, SINA ei pea kulutama oma energiat ja hingeauru laiba haipimisele, kuluta oma energia ARENEVA toote turundamisele, saad lõpuks isegi ISE köömekese võid leiva peale!!!

Jänkid näituseks ehitasid ühe silla. Tegi teine tuulise ilmaga tilla-lilla ja tuli alla. Kõva plärtsuga ning koos ühe ilusa autoga. Meenutatakse seda allatulemist praeguseni. Et tegime vea, ärgem enam rohkem sellisel moel sildu ehitagem!

Juhtus Vene Valitsuse all mingi apsakas. Nt renoveerijatel läks tsipa nihu ja kirikutorn oli veidi vale nurga all. KGB korjas kaameraid kokku ja valgustas filme et keegi Jossifi nimel sellest teada ei saaks.

Känn-Onna soss-sensori-seppade müügiosakond saadaks ilmselt praegugi heameelega kõik tehnoloogiarteliktide kirujad 25 aastaks I-Wirumaale põlevkivi kaevandama ja 5 aastaks Narwa asumisele et äkki hakkab relikttehnoloogia lõpuks müüma…

Mina pole sulle Canonit andnud ega müünud nii et plõksid oma iba vale puu all.

(t. kirjutab): sa oled valesse foorumisse sattunud, otsi mobiilifoorumeid