(Tanel): Kas keegi on tellinud e-infin.com lehelt?

https://www.e-infin.com/eu lehel on fototehnika hinnad kohati väga head. Välismaistes fotofoorumites ollakse rahul, seega petulehega tegu pole, aga kohati on juttu, et vähemalt osa kaupa tuleb Hong-Kongist. Tollimaks on nende poolt siiski makstud ja vähemalt Inglismaal ja USA-s pole tellijad midagi lisaks maksma pidanud.
Kas kellelgi on kogemust sealt Eestisse tellimisega?
Kas Paypal maksaks raha tagasi, kui müüja on lubanud, et mingeid makse ei lisandu, aga Eesti toll ikkagi makse hakkab küsima?

(aivar kirjutab): Seal lehelt otse ei telliks siiski.Aga sama pood müüb ka ebays https://www.ebay.com.au/usr/einfinityshop2?_trksid=p2047675.l2559 Ebay kaudu ostaks aga küll sest ebay ja paypal garanteerivad ostu õnnestumise.Kui sa mingil põhjusel kaupa ei saa siis paypal maksab raha kohe tagasi.

t-dimensionit soovitaks.
eelmine neljapäev tegin 6d mk2 tellimuse ja täna toodi ära.
uk poest tellisin.

Nädalavahetus tuli vahele, muidu oleks kiiremini tulnud. Olen prantsuse ja hiina poodidest tellinud, vahet pole, kiirus on hämmastav. Hinnad on ka head.

(Seiraja kirjutab): kas t-dimensionil kui tellida uk poest (gbp) või eu poest (eur) saadetakse kaup väljastpoolt el-i ehk kas eestisse sisenedes lisandub tollimaks/kaibemaks?

mul pandi teele manchesterist.

(Sander kirjutab): Kas keegi on vahepeal sealt E-Infinity e-poest Eestisse tellinud midagi omale?Või kellegil on isiklikle kogemusi selle e-poega?

(no mida? kirjutab): Sander kirjutas:

Kas keegi on vahepeal sealt E-Infinity e-poest Eestisse
tellinud midagi omale?Või kellegil on isiklikle kogemusi selle
e-poega?

Kõik on antud teemas ju ära räägita ja sa ikka küsid? Kas lugeda ei oska või?

(Sander kirjutab): Aasta on mööda läinud, ehk siis võimalik, et vahepeal on keegi seda e-poodi kasutanud, ja saanud omad kogemused vms.

Töökaaslane tellis sealt Tamroni objed Soome. UK-s on ladu, ja seal tuli.

Mingeid tollimakse ei kaasnenud.

Sai 33 % odavamalt, kui oleks “kotimaalt tilannut”.

Kuidas garantiiga on, seda ei tea. Peaks nagu olema rahusvaheline garantii. On kellegil negatiivseid kogemusi?

Tere.
Sealt ostetud toote garantii päringule vastati nii:

All products come with our 12 months warranty and you can have them returned back to our London office for service in case there is a problem.

However these guarantees are not official and they will be performed by our in house repair agent.

Tere.
Sealt ostetud toote garantii päringule vastati nii:

All products come with our 12 months warranty and you can have them returned back to our London office for service in case there is a problem.

However these guarantees are not official and they will be performed by our in house repair agent.

Sorry!
Valesse kohta.

(aivar kirjutab): Sander kirjutas:

Aasta on mööda läinud, ehk siis võimalik, et vahepeal on
keegi seda e-poodi kasutanud, ja saanud omad kogemused vms.

1.Eestist ostetakse fotokraami ainult siis kui oled väga rikas või väga loll.
2.Mul ei ole ühtegi tuttavat kes oleks midagi Eestist ostnud.
See ei kehti kasutatud nodi kohta.Kasutatud tehnikat on Eestist võimalik saada odavamalt kui näiteks ebayst.

Töökaaslane tellis jälle EOS R-i kere. Säästis ilusa kopika. Dhl lennutas nädalaga kohale. Garantiid pole - teadlik riski v6tmine.

(enn kirjutab): Peale Brexitit (st teoreetiliselt mõne nädala pärast) muutub tellimine mõttetuks (e-infin saadab Inglismaalt) kuna siin lisatakse käibemaks ja vähegi kallima tellimuse korral ka tollimaks.
https://majandus24.postimees.ee/6801895/maksuamet-hoiatab-inglismaalt-tellitud-pakid-voivad-maksu-alla-minna
Teoreetiliselt võivad nad muidugi oma putka nt. Saksamaale üle viia

[%sig%]

Teoreetiliselt võimalik ka Sillamäele või Mõisakülasse. Aga Eesti Posti võimetus välistab võimaluse. Jääb siis Portugal, Sloveenia jm EU seast valik. Soovitaksin ise Bulgaariat, endal väga head kogemused sealse logistika ja täpsusega.

(K kirjutab): Brexit veel päris läbi pole surutud, kas sealt lehelt tellides tuleb veel sellise magusa hinnaga? Ja võibolla rumal küsimus, aga kuidas need hinnad nii head seal saavad olla? Ei ole küll kuulnud, et objektiive tänasel päeval järgi tehakse, aga siinse hinnaga võrreldes on Sony 24-70 GM 600 eurot sealt ostes soodsam.

Hinna teeb soodsamaks kauba teadmata päritolu ning garantii puudumine. Ostuotsuse teeb igaüks oma riskitaluvuse pinnalt.

erko kirjutas:

kauba teadmata päritolu ning garantii
puudumine.

Kaup on ikka canoni ( v6i brändi ) tehasest pärit. Lihtsalt mitu maaletoojalikku vahekätt on vahelt ära. M6ned brändid isegi raha eest ei paranda hallturult tooteid. Ei tea kuidas canoniga on, kas raha eest overall parandaks?