(Tanel): Kas keegi on tellinud e-infin.com lehelt?

Nädalavahetus tuli vahele, muidu oleks kiiremini tulnud. Olen prantsuse ja hiina poodidest tellinud, vahet pole, kiirus on hämmastav. Hinnad on ka head.

(Seiraja kirjutab): kas t-dimensionil kui tellida uk poest (gbp) või eu poest (eur) saadetakse kaup väljastpoolt el-i ehk kas eestisse sisenedes lisandub tollimaks/kaibemaks?

mul pandi teele manchesterist.

(Sander kirjutab): Kas keegi on vahepeal sealt E-Infinity e-poest Eestisse tellinud midagi omale?Või kellegil on isiklikle kogemusi selle e-poega?

(no mida? kirjutab): Sander kirjutas:

Kas keegi on vahepeal sealt E-Infinity e-poest Eestisse
tellinud midagi omale?Või kellegil on isiklikle kogemusi selle
e-poega?

Kõik on antud teemas ju ära räägita ja sa ikka küsid? Kas lugeda ei oska või?

(Sander kirjutab): Aasta on mööda läinud, ehk siis võimalik, et vahepeal on keegi seda e-poodi kasutanud, ja saanud omad kogemused vms.

Töökaaslane tellis sealt Tamroni objed Soome. UK-s on ladu, ja seal tuli.

Mingeid tollimakse ei kaasnenud.

Sai 33 % odavamalt, kui oleks “kotimaalt tilannut”.

Kuidas garantiiga on, seda ei tea. Peaks nagu olema rahusvaheline garantii. On kellegil negatiivseid kogemusi?

Tere.
Sealt ostetud toote garantii päringule vastati nii:

All products come with our 12 months warranty and you can have them returned back to our London office for service in case there is a problem.

However these guarantees are not official and they will be performed by our in house repair agent.

Tere.
Sealt ostetud toote garantii päringule vastati nii:

All products come with our 12 months warranty and you can have them returned back to our London office for service in case there is a problem.

However these guarantees are not official and they will be performed by our in house repair agent.

Sorry!
Valesse kohta.

(aivar kirjutab): Sander kirjutas:

Aasta on mööda läinud, ehk siis võimalik, et vahepeal on
keegi seda e-poodi kasutanud, ja saanud omad kogemused vms.

1.Eestist ostetakse fotokraami ainult siis kui oled väga rikas või väga loll.
2.Mul ei ole ühtegi tuttavat kes oleks midagi Eestist ostnud.
See ei kehti kasutatud nodi kohta.Kasutatud tehnikat on Eestist võimalik saada odavamalt kui näiteks ebayst.

Töökaaslane tellis jälle EOS R-i kere. Säästis ilusa kopika. Dhl lennutas nädalaga kohale. Garantiid pole - teadlik riski v6tmine.

(enn kirjutab): Peale Brexitit (st teoreetiliselt mõne nädala pärast) muutub tellimine mõttetuks (e-infin saadab Inglismaalt) kuna siin lisatakse käibemaks ja vähegi kallima tellimuse korral ka tollimaks.
https://majandus24.postimees.ee/6801895/maksuamet-hoiatab-inglismaalt-tellitud-pakid-voivad-maksu-alla-minna
Teoreetiliselt võivad nad muidugi oma putka nt. Saksamaale üle viia

[%sig%]

Teoreetiliselt võimalik ka Sillamäele või Mõisakülasse. Aga Eesti Posti võimetus välistab võimaluse. Jääb siis Portugal, Sloveenia jm EU seast valik. Soovitaksin ise Bulgaariat, endal väga head kogemused sealse logistika ja täpsusega.

(K kirjutab): Brexit veel päris läbi pole surutud, kas sealt lehelt tellides tuleb veel sellise magusa hinnaga? Ja võibolla rumal küsimus, aga kuidas need hinnad nii head seal saavad olla? Ei ole küll kuulnud, et objektiive tänasel päeval järgi tehakse, aga siinse hinnaga võrreldes on Sony 24-70 GM 600 eurot sealt ostes soodsam.

Hinna teeb soodsamaks kauba teadmata päritolu ning garantii puudumine. Ostuotsuse teeb igaüks oma riskitaluvuse pinnalt.

erko kirjutas:

kauba teadmata päritolu ning garantii
puudumine.

Kaup on ikka canoni ( v6i brändi ) tehasest pärit. Lihtsalt mitu maaletoojalikku vahekätt on vahelt ära. M6ned brändid isegi raha eest ei paranda hallturult tooteid. Ei tea kuidas canoniga on, kas raha eest overall parandaks?

(Martin kirjutab): Hong Kongis pakkusid paljud garantiita ja parema hinnaga kauppa. Minuarust on see täiesti legaalne kaup ja lihtsalt garantiikohustusest taganedes saad palju parema hinnaga, muud konksu polegi.

(enn kirjutab): H. P. kirjutas:

Ma pole veendunud, et saad hallturu tootele emakeelsed
kasutusjuhendi, ja vajadusel tuge.
Ja mina olen selles täiesti veendunud

emakeelse kasutusjuhendi
Arvestades keskmise paastu-maarja-maa-keelse kasutajajuhendi tõlkekvaliteeti, eelistan ingliskeelset. Üldjuhul saab selle tootja kodulehelt alla laadida ehk whuucäärz…
Viimase aja eestindustest hakkas silma ühe pelletikatla juhm-puldilt seade vaakumi temperatuur. Võtsin kokku kogu oma füüsika-koolituse ja üritasin tükk aega välja mõelda mis asi on vaakumi temperatuur ja millise meetodiga seda mõõdetakse kuini meenus matemaatikast tuntud-teatud tähelepanek et KÕIK väited tühihulga elementide kohta (m.h. vaakumis paiknevate aatomite temperatuuri kohta) on alati ja absoluutselt tõesed…

ja vajadusel tuge
Seda millist tuge saab mingi känn-onna perssekukkunud poolekaadrilise sensoriga terve õhtu ära rikkunud foto-amatoor teame me kõik – lihtsalt hulk artikuleeriumata sõimu ehk sõltumata sellest, kust august sa oma relikt-tehnoloogia kokku ostnud oled – mingit tuge sellele tehnoloogilisele äpardisele loota EI ole. Seega vahet EI ole kust ostad, siitmaalt ostes kulutad lihtsalt hunniku pappi ühe perssekukkund häda-ärika toetamiseks…