Win10 inertsiga lohisemist liigutamisel välja lülitada?

Panin uued kettad masinasse ja installisin win10.
Üldiselt sain vajalikud programmid installitud ja pärast terve päeva jamade välja lülitamist tundub, et enamvähem töötab.

AGA ühte olulist jama ei suuda välja lülitada kuskilt.
Millegipärast on see telefonistide rõõm, et lohistad veidi näpuga ja asjad lohisevad inertsiga edasi ja kunagi jäävad seisma… Jube nunnu, eksju?
Päris hulga aega kokkuvõttes ootad pintsliga kuni saad edasi teha.

Win7-s oli ka midagi sellist, aga kuidagi ilma vaevata sain selle tappa. 10-s ei õnnestu lihtsalt. Pidasin seda touchpad-asjaks, see välja lülitatud. Kõik visuaalsed rõõmud ja animatsioonid peale fondi silumise on väljas. Ei aita.
Arvutispetsid kuskil soovitasid C++ ära õppida ja siis kuskil mingid read nullida. See mulle ilmselt üle jõu.

Kas keegi teab lihtsamat asja? Usun, et kõik, kes pildiga tegelevad suures masinas, peavad olema selle gesture-jamaga kohtunud…

Nikonilt Canonile suutsid minna? Umbes sama palju vaja pingutada windowsi Maci vastu vahetamiseks…


:stuck_out_tongue:

Pole viimasel ajal enam maci puutunud. Aga mälus niimoodi, et kõik need animeeritud rumalused on microsoft just maci pealt maha viksinud. Kõige hullem oli too alumine programmiriba, mis alumist pildi äärt pintseldades aina välja hüppas…

Alles teine-kolmas päev selle saadana 10-ga. 7 oli nagu siid 10 kõrval, paaritada telefoni ja tööjaama OS võib äriliselt äge ettekujutus olla, aga 10 pole tõesti tööriistale suurem asi. cortana, xbox ja muu jama…

Kes teab, kui ära keerab täiega, äkki hakkangi vaatama muud. Või panen 7 tagasi ja võrgus teda enam näita. Ega mac ka pole oma pidevate jamadega uuendustel imevahend olnud. Rahvas tõrgub igasuguste uuendustega samuti kui win98 ajal :slight_smile:

Aga praegu veel loodan ta käima saada.

(poison kirjutab): Lasin samuti äsja W10 installida, cs5ga küll jama ei ole, ei libise üle, ega alla.

Tere!
Kas Google käest küsisite? Tõenäoliselt on kellelgi see probleem olnud ja asi korda saadud?
Ma ei saa probleemist Teie kirjelduse kaudu aru. Võib olla aitab see. - Paari kuu eest panin peale win7 asemel win10. Siis otsisin internetist kuidas win10 kiiremaks teha. Olles need muudatused läbi viinud, ei olnud enam mingeid segavaid jubinaid, on nüüd sarnane XP-le.

Vingusin vale põhjustaja kallal.

Uurisin kõik teised masinas olevad programmid läbi ja ainult viimane photoshop nii hiire kui wacomi pulgaga tegi sellist imelikkust. Sihik läks microsofti pealt ära.

Uurimise peale leidsin, et nüüd photoshopi sees on uus asi, lülitatav featuur, aga kasutajate eriliseks rõõmuks sisse lülitatud (kui on OpenGL). Kirjelduses anti preferences>general asukohaks, tegelikult on preferences>tools lehel “enable flick panning”. Linnuke ära ja hakkaski normaalselt toimima.

Tegemist vist suht uue asjaga, googlist oma mõistusega ei leidnud midagi. flick panning ei osanud arvata. Adobe majast sain jälje kätte.

Mul pole ka enam virisemist, samuti lülitasin tarbetud asjad välja ja need, mida sai, uninstall. Töötab ilusti teravalt ja kiirelt. Alguses oli ikka nutune…
Aga virisemine võib tagasi tulla, sest rahvas võrkudes räägib, et win-uuendustega lülitatakse kõik jama jälle sisse.
Elame, näeme.